Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Júniusban majd jelentkezek...

Júniusban majd jelentkezek szerződése katonának es meg kétt dolog nem világos?

Figyelt kérdés
Az első hogy nekem szakmunkás bizonyítványom.van es hogy az ugyan annyit ér mint a 8 általános iskola? Tudjátok később a rangnal. A masodik hogy nőként is ugyan annyi fekvőtámaszt kell csinálni ? Hogy itt nem nezik el, hogy most nő vagy ferfi ?

2014. febr. 2. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Már el is felejtheted ezt az elképzelésedet. Elóször agyilag nőljél fel a feladathoz, aztán esetleg később kicsit több tudással az üres fejedben lehet próbát tenni de nem javaslom.
2014. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem üres a fejem mar ellnezest ha nem tudok valamit 100% azert meg Lehet kérdezni majd ha talan sikerül akkor meg lehet nézni. Ellnezest de nem szeretem azt hogy ok nelkul valaki ilyet ír. Mert tenyleg normálisan kérdeztem meg.
2014. febr. 3. 07:46
 3/3 cl28 válasza:

A szakmunkás biz. ugyanolyan elbírálás alá esik mint a 8 ált. max elérhető rendfokozat (rang helyett ez az elnevezés játszik): szakaszvezető.

A fizikai felmérő nem és kor szerint differenciált, így nőként kevesebb fekvőt,felülést kell csinálnod és a futásnál is magasabb pontszámot kapsz ugyqanarra az időeredményre, mint egy azonos korú férfi.

2014. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!