Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Draco Malfoy szem színe akkor...

Draco Malfoy szem színe akkor most kék vagy szürke?

Figyelt kérdés
Mármint a könyvben kiderül, hogy milyen színű, vagy ezek csak találgatások? Nem rémlik semmi. Előre is köszönöm.

2014. febr. 2. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem pontosan hogy hogy volt a könyveben, de talán szürke.

Arra még emlékszem, hogy Harry szem zöld, de a filmben kék, mert hogy a színészé is kék.

2014. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én úgy emlékszem, hogy Draco szeme a könyvben szürke ( talán hideg szürkéskék).
2014. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, épp tegnap olvastam a HP 6-ot, ahol Harry, Hermione és Ron találkoznak Dracoval egy boltban ahol talárt vesznek, na az a lényeg hogy világos szürke. Itt az idézet :

"Az állvány mögül sápadt, hegyes állú,. tejfölszőke tinédzserfiú bukkant elő. Szép

sötétzöld dísztalár volt rajta, amelynek ujjain és a szegélye mentén gombostűk csillogtak. A fiú a tükör elé lépett, és megszemlélte a ruhát; beletelt néhány másodpercbe, mire észrevette Harry,Ron és Hermione tükörképét a válla fölött. Akkor világosszürke szeme nyomban összeszűkült."

2014. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. febr. 7. 06:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, ha van még ilyen kérdésed akkor segíthetek ha tudok, sokszor olvastam a könyveket, de még mindig nem unom :)
2014. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, én is így vagyok vele. :) Most viszont épp az angol kiadásokon rágom át magamat, ami elég bonyolult, mert kicsit keveset tudok. Mindegy, szótár a barátom. :D
2014. febr. 8. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Angolul nagyon jó lehet, hallottam hogy jobb úgy, bár szerintem a magyar fordító nagyon ügyes volt, több dolgot máshogy fordított át.

Én is szívesen elolvasnám angolul, de sajna csak németül tanultam, tanulok.

2014. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ghost17 válasza:
Draco szeme szürke
2014. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A könyvben szürke, a filmben kék.

(Harry is a könyv szerint fekete hajú és zöld szemû.A filmben viszont barna hajú és kék szemû lett.)

2015. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!