Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok annak aki...

Mit ajánlanátok annak aki pillangókéssel meg akar tanulni trükköket?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes venni egy teljesen vadonatúj kést ahhoz hogy elkezd? Vagy megéri inkább egy használtat vásárolni ami már nem is olyan éles így legalább az elején még nem is olyan veszélyes? Ha vegyek akkor hol érdemes venni? Vagy van valaki aki nekem adná használt kését? Vagy ingyen vagy olcsón :) Köszi

2014. febr. 3. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
mi van, nincs ma also tagozaton tanitas?
2014. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, ha gyakorló kést keresel, akkor egyszerűen nézz (ki piacokra, ha van a közeledben), amit ott vehetsz, az rendes, használható, és ha ügyes vagy olcsón is meg tudod szerezni. Ha viszont rendes gyakorlót akarsz venni, akkor mondjuk rendelhetsz ilyet:


[link]


Az ebayen vannak még hasonló jellegű, olcsóbb gyakorlók is, de ennek a "pengének" legalább van haszna. :D


Ha megvan a kés, akkor elkezdhetsz gyakorolni, méghozzá egy egyszerű módszert követve: Felmész youtube-ra és mondjuk be írod ezt: balisong tricks


Utána szemezgetsz a videókból és kitartóan gyakorolsz.

Ezt javaslom kezdésnek, azon belül a horizontal open/close-t.


http://www.youtube.com/watch?v=E5L7gKVo8pc&list=PL84A4B5E7E5..


Megnézed a videót, közben csinálod, és szépen gyakorlod pér napig. Egyszerre CSAK 1 trükköt tanulj mert szépen belekeveredhetsz. Én akkor tértem a következőre, amikor már könnyeden ment, és bármelyik pillanatban megtudtam csinálni...

Ha kitartó vagy egy hónap alatt 6-7 trükköt meg tanulhatsz. Ha jól megy, akkor akár 10-et is.


Sok sikert.

2014. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Az első kommentelő....hát szavak nincsenek... De jó tudni hogy még vannak értelmes emberek ezen a földön és értelmes felhasználói az oldalnak!
2014. márc. 4. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy eladó bazi nagy pillangóm,én is ezen tanulgattam,nagyon éles,5 ezerért a tied,azért ilyen drága mert limitált számú magyar termék,én 2 éve 8999-ért vettem!
2014. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!