Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek nem tudnak kérdést megfogalmazni, hanem egyszerűen egy kijelentő mondat végére kérdőjelet raknak?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar?
2009. dec. 6. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ebből látszik hogy hol tart az illető értelmileg:D

De engem igazábol nem zavar, ha primitiv a kérdés is, nem válaszolok, hameg ki lehet szedni az értelmét, akkor meg kit izgat :D

2009. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar
2009. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

inkább a kamu kérdések zavarnak

meg a számoljunk el 6000 ig kérdések

2009. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert néha amit ki akarnál írni, az nem kérdés, de kérdőjel nélkül nem tudod kiírni.

Én például a "Mindent Egyiptomról?" kérdést írtam ki. Így akartam: Mindent Egyiptomról!

De kérdőjel nélkül nem lehet.

2009. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
18:56! Az nem is kérdés. Akkor miért ide raktad be, a gyakoriKÉRDÉSEK.hu-ra?
2009. dec. 6. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Most őszintén, te hogy kérdeznéd meg, ha mindent szeretnél tudni Egyiptomról? "Mindent szertnék tudni Egyiptomról?"...Jajj, de ez sem kérdés, csak egy kijelentőmondat kérdőjellel.
2009. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pl.:-Segítenétek abban, hogy mindent tudjak Egyiptomról?

-Mit tudsz Egyiptomról? Minden részlet érdekel.

-Milyen tapasztalataid vannak Egyiptomról? Stb.

2009. dec. 7. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:

-Segítenétek abban, hogy mindent tudjak Egyiptomról?

Ez nem kérdés. Mert erre a válasz az igen, illetve a nem. (Már kifogásolták ezt is az oldalon)

-Mit tudsz Egyiptomról? Minden részlet érdekel.

Ez elviekben jó lenne. De mondjuk ha egy oldalt akar linkelni, azt ő nem tudja, csak tudja, hogy van egy jó oldal.

-Milyen tapasztalataid vannak Egyiptomról? Stb.

Igen, ez lehetne, csak ha engem nem a tapasztalat érdekel, hanem mondjuk a kultúra (is)?


Összegezve, nem értem, miért kell a kákán is csomót keresni. Ha hibát akarsz találni, fogsz is. Engem a kérdőjellel kiírt felszólító/kijelentő mondatoknál jobban zavarnak az ilyen kérdések. Értelmes választ nem fogsz kapni, ha igen, az sem lesz jó, lásd az én esetem. Max. megnyugtat valaki, hogy igen, tényleg hülyék az emberek, és lehet sajnálkozni. De még ha változna valami, és az emberek az ilyen kérdések hatására többé nem írnának butaságokat, nem írnának rossz helyesírással, helytelen fogalmazással, magyarsággal, akkor megérteném. Így nem. A kérdőjellel feltett kérdéseknek legalább van értelmük, mármint a kiírás szempontjából. Ennek nincs.

2009. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. dec. 7. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha én sem tudok fogalmazni. Diszlexiás vagyok.
2009. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!