Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanuljak? Milyen szakmám...

BlaT0W kérdése:

Mit tanuljak? Milyen szakmám legyen? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval..először is köszönöm szépen hogy elolvasod! :)

Apukám Mercedes-Benz autószerelő, rendesen benne van az iparban. Saját műhellyel, 5 alkalmazottal.

Én a pályámat a Mercedes-Benz-re szeretném terelni, csak van egy "kis" bökkenő, ami az hogy engem a kocsik szerelése nem nagyon érdekel. De maga a cég nagyon, szinte mindent tudok a mercikről, milyen osztályok vannak...mi volt az első w osztály, amit később e osztállyá neveztek el, ... Most gimnáziumos vagyok. 8.-os.

Tudtok segíteni abban, hogy milyen utat válasszak, ha nem szeretnék kocsikat szerelni, de a cég érdekel?!?!

Bármilyen tippeket szívesen elfogadok!! Milyen munkát tudtok, ami a Mercedessel kapcsolatos??


Válaszokat előre is NAGYON KÖSZÖNÖM!!! Egyébként, hogy ne legyen titok 15F



2014. febr. 3. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!