Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kozeli es tavoli rokonok, ti...

Kozeli es tavoli rokonok, ti vartok vagy szamitotok ajandekra az US-bol hazalatogato rokontol? Ha igen, akkor milyen dolgokra gondolnatok? Szerintem nincsen olyan dolog amit itthol nem lehetne kapni

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sosem várok semmiféle ajándékot hazalátogató rokonoktól. Bár nekem a húgom Angliában él, és amikor hazajön mindig hoz valami apróságot. Főleg finom édességet, kekszet vagy valami angolos dolgot..De én magam sosem követelőzöm. Ha üres kézzel jönne, az sem érdekelne..
2014. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is várok el semmit, de nem is szoktam vinni. Külföldön lakom, amit itt kapni azt 99,9%-ban otthon is meg lehet venni. Szüleimnek meg a tesóm gyerekeinek vittem olyan csokit, ami otthon nincs, de ennyi.
2014. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az öcsem Hanes pamut alsonadragkat es pamut atletakat szereti
2014. febr. 4. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!