Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt Murányi? És miért...

Ki volt Murányi? És miért olyan fontos a kutyája?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Murányi olyan híres ember volt, mint Kossuth vagy Petőfi? És a kutyája fosása miért különleges? Az én kutyusom is szokott! Én ezt nem értem!
2009. dec. 6. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Murány egy település lehet. Valószínűleg az ottani kutyák fostak. Valószínűleg az ottani kutak vizének a bakteriális fertőzöttsége miatt foshattak. Ugyanis az nem valószínű, hogy a gazdáik tejfölös lekvárt adtak volna nekik.
2009. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a szomszédom Surányi. és amikor ideköltöztünk, összefutottam vele, és megkérdeztem, h " Elnézést, Ön Murányi? ".

mondta, h Surányi. és kutyája sincs, csak gyereke.

azt már nem mertem megkérdezni, hogy a gyerek fosik-e.

2009. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor most Murány egy település? :O

És ott az összes kutya fosott? :O

Jézus, de ugye jól vannak? Vagy meghaltak? :O

2009. dec. 7. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti átfosták magukat a túlvilágra.
2009. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Uh, szegények. :'(

És hol találok róla cikket? Vagy foglalkozott velük a TV? Mert ha egy egész falu kutyája elpusztult hasmenésben az valami vírus lehetett nem? Az ÁNTSZ csak felfigyelt volna. Mert az terjedhet emberre is?

És ez a fosásos megbetegedés mikor volt?

2009. dec. 7. 23:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg is tart, ne menj Murány közelébe.
2009. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A magyar császári és királyi csendőrség kivizsgálta annakidején az ügyet, és akik benne voltak, azokat vasra verették.
2009. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fosás ellen pedig az úgynevezett 'elszorításos' módszert alkalmazták, aminek a részleteibe inkább nem avatnék be senkit.
2009. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"A magyar császári és királyi csendőrség kivizsgálta annakidején az ügyet, és akik benne voltak, azokat vasra verették."


Hát akkor ez nem most volt. Akkor megnyugodtam. Kezdtem aggódni, hogy itt a 22.században ilyen megtörténhet :S


"Jelenleg is tart, ne menj Murány közelébe."

2009. dec. 8. 01:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott vagyok, hogy egy ilyen emberek millióit foglalkoztató problémát poénnak tekintenek. Majd amikor huzatosra fossák magukat az emberek, akkor rájönnek, hogy kár volt ezzel viccelni.
2009. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!