Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani valamil...

Tudnátok nekem mondani valamilyen animés boltot Londonban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 21:04
 1/4 anonim válasza:
Hat ez attól is függ, mit szeretnél venni: mangát, animét, vagy esetleg valami hozzájuk kapcsolódó tárgyat, figurát. Ha mangát keresel, szintén kérdés, hogy japánul, vagy angolul. Angolul majd minden konyvesnoltban talalhatsz, de talán a Gosh Comics választéka a legjobb. Ezt a Berwick Street sarkán találod a Sohoban. Ha esetleg tudsz japánul (vagy csak szeretnél valami igazán különlegeset) van egy kis bolt a Sohoban, ahol találhatsz eredeti japán nyelvû mangákat, magazinokat. Kicsit megtévesztô, ugyanis a bolt fölött a De-luxe cleaning tábla áll, de attól bizony még magazinokat, mangákat, DVDket árulnak. Ha valami animés cuccot keresel (pólót, kulcstartót, figurákat, stb.) akkor a TokyoToys a legjobb választás. Én vagy egy órát nézelôdtem ott, és nem kicsit rövidítette meg a pénztárcámat. :) A Piccadilly Circus bevásárlóközpontjában, a Trocadero-n találhatod meg. Ha maradt még kérdésed, ìrj nyugodtan, szívesen segítek bármiben.
2014. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi igen, kulcstartóra vagy figurára gondoltam.:) Lenne még egy olyan kérdésem, hogy esetleg olyan újságot lehet kapni, amiben cosplayelnek? Nem tudom, hogy ismered-e Reikát, de valami olyanra gondoltam amiben ő is benne van. :) Sokszor láttam különböző oldalakon ilyen magazinokat csak nem tudom, hogy hol lehetne beszerezni.
2014. febr. 8. 11:00
 3/4 anonim válasza:
Persze, lehet kapni, a fentebb említett kis mangaboltban a Sohoban biztos, ha nem zavar, hogy japán nyelvű.
2014. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem zavar. Köszönöm :)
2014. febr. 21. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!