Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kettős állampolgár vagyok...

Kettős állampolgár vagyok (szerb-magyar), jelenleg szerbiai állandó lakcímem van. Külföldi munkavállalásnál, pl. Ausztriában kérik, hogy legyen bejelentett magyar lakcímem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel Szerbia nem uniós állam, így magyarként mehetnél csak dolgozni Ausztriába. Ott viszont kevés az, hogy szerb-magyar állampolgár vagy. Igazolnod kell, hogy Magyarországon élsz, ott van bejelentett lakcímed stb..

De te már írtál ki kérdést csak akkor nem Ausztria, hanem Magyarország volt a kérdés, hogy ott lakhatsz-e

2014. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én még itt biztos nem kérdeztem,mivel tegnap regisztráltam az oldalra:)
2014. febr. 6. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom, de ezt nem én kérdeztem:)
2014. febr. 6. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar állampolgár (is) vagy, ez pont elég ahhoz, hogy bárhol az EU területén szabadon vállalhass munkát. Magyar lakcím minek kellene, odamész Nyugat-Európába lakni, teljesen nonszensz, hogy előtte Magyarországon kell laknod. Úgyis megszüntetnéd a magyar lakcímedet, csak a baj van vele.
2014. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!