Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz az emberek szemében...

Mitől lesz az emberek szemében egy banda pózer?

Figyelt kérdés
pl: sokan mondják h a Black veil brides meg a Bring me the horizon, annak számít...miért?

2014. febr. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert úgy öltözködnek,mint az emo homokosok,metalnak állítják magukat,pedig még hardcore-nak is gyengék,Asking Alexandria-nak ugyanannyi like-ja van facen,mint a Slayernek,amit én őszintén szólva becsületsértésnk tartok,néhány éve még az AA Amon Amarth volt,nem az Asking,a Pierce The Veil leutánozta Slayer logóját,a BVB-s tagok azt állították,hogy olyan sminket használnak,mint a black metalheadek körében szokás,nyavajgó tinip*csák a rajongóik,akik nem a zenéért,hanem a 'kinézetükért' szeretnek bele,merthogy ők most mekkora emo-k(mármint fanok),és azért virnyognak,hogy mennyi mindenen átsegítették őket,blablabla....
2014. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ezt úgy mondom,hogy anno BVBArmy tag voltam,ezt azért tegyük hozzá.....
2014. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm..jól gondoltam..köszi :D
2014. febr. 7. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

(Most nem feltétlenül azokat az együtteseket fogom megemlíteni, akiket te említettél, de a kérdésre válaszolok)


Az emberek szemében attól lesz egy banda pózer, hogy keménynek mutatják magukat, közben meg tingli-tangli, rádióbarát/nyálas dalocskákat játszanak. Nézd meg pl. a Hooliganset: tetkók, napszemüveg, fekete ruhák... aztán közben királylányról meg hasonlókról énekelnek, ráadásul irtó nyálasan. (Én nem utálom a Hooliganset, de nem is szeretem. Csak a véleményemet fejtem ki róluk. Aki szereti, hallgassa.) Vagy szintén példának ott van még a Ghost is: sátánista jelképek, vad külső...aztán közben la-la-la, nye-nye-nye énekelgetés. Még a Pet Shop Boystól az It's a Sint is feldolgozták. Szánalom.


Esetleg még a '80-as évek glam "metal" zenekarai is pózernek számítanak.


Szóval: sok ember szemében (pl. az enyémben is) attól lesz egy banda pózer, hogy kőkeménynek mutatják magukat, a zenéjük meg annyira kemény, mint a lepkefing.

2019. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!