Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek bejön az ha egy...

Pasik! Nektek bejön az ha egy lány ugyanazokat a dolgokat kedveli mint ti?

Figyelt kérdés
Pl: ugyanott vásárol, ugyanazokat a zenéket hallgatja, ugyanazokat a szavakat használja, ugyanazokat a márkákat viseli, ugyanaz a kedvenc színe, ugyanolyan a füzete stb.
2014. febr. 6. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy be
2014. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi mindenben hasonlít rám akkor inkább önmagammal vagyok el. Egy lány akivel járok legyen más.. legyne benne valami ami hozzá vonz. Ha ugyanolyan zenét kedvel mint én az jó.. azzal sincs baj, ha ugyanaz a kedvenc színe.. de hogy még az öltözködési stílusunk is egyforma, meg a szavaim is ugyanolyanok az már sok.. Az olyan mintha egy papagáj lenne mindig mellettem..
2014. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat a szavakat hasznalja mint en akkor sanszos de a nok akkor jok ha tudatlanok!
2014. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!