Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet "rossz korba" születni?

Lehet "rossz korba" születni?

Figyelt kérdés
A gondolkodásmódom, az erkölcseim és az érdeklődési köreim miatt mindenki azt mondja, nekem pár száz évvel korábban kellett volna élnem.Lehetséges rossz időben a világra jönni?
2008. júl. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem!!
2008. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lehet. Én is úgy érzem hogy nagyon rossz korba születtem de van egy barátom aki szintén. Sokkal visszafogottabb gondolkodásúak vagyunk, nagyon sok dolgot elítélünk ami a mai világban már divatos...
2008. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én mindig úgy érzem rossz korba születtem. A mai világ nekem túl gyors, túl szabad, így korlátok nélkül.
2008. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

en mindig is a lovagkorban szerettem volna elni, valahol 1100 es 1500 kozott. biztos vagyok benne, hogy rossz korba szulettem! es ez kimondhatatlanul idegesit.

a kerdesre valaszolva, IGEN, nagyon is lehetseges.

2008. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

E kérdés mögött van esetleg valami időutazás, vagy lélekvándorlás,


Azért kérdezem, mert ha csak a korral van problémátok, emelyben élünk -csak igy racionálisan, akkor ezzel biztosan sokan vagytok, vagyunk.


De hát ebben is sok embernek sok különbözö baja van.

Én azért a lovagkort kerülném, elég sötét világ volt az, úgy tudom.


Minden korban sok volt a probléma, bár az igaz, hogy ebben a fenemód "modern" világban rendesen megszaporodtak, sőt újak jöttek.


Szerintem "kiváltságos", vagy különleges korban élünk.

Soha ennyi változás(hogy milyenek, arról lehetne beszélgetni) nem volt még ilyen rövid idő alatt.


Nem csak tudományos értelemben gondolom.

2008. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem magával a mai korral van bajom, minden kornak megvan a maga szépsége és baja.Inkább az érzésről van szó, h ÉN nem vagyok ide való...
2008. júl. 20. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről Ákos jut eszembe:

"...nem ide jöttem, nem ezt akartam..."


No de ez csak az első benyomás.


Hajlamosak ám az ismerősök beskatulyázni az embert.

Leírhatnád, mire gondolsz pontosabban, mert ennyiből nehéz kiindúlni.

Szerintem egyrészt csodálatos, másrészt szörnyűséges, sok embernek rémisztő korban élünk.


Ez ennyire kiélezve azelőtt soha nem volt jelen, szerintem.


Nehéz eligazodni a világon, pedig ez mindenkinek célja valahol.

2008. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70 évek sztem naon jó lehetet ott még nem olyan durván lázadtak és még a zene is sokkal jobb volt akkoriban :D
2008. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!