Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek, ha...

Szerintetek mit tegyek, ha megismerkedtem egy olyan emberrel aki számomra igenis fontos lehet, de neki másfél hónap múlva külföldre kell költöznie egy időre? De egyáltalán van értelme ezen gondolkodni is?! Mi tegyek, tegyünk?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 22:14
 1/4 Grim13 ***** válasza:
szerintem hülyeség belemenni így bármibe de sokan megcáfolnának mert alakult már ki ilyen helyzetből rengeteg pozitív kapcsolat
2014. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen én is így gondolom. Csak a gond ott van, hogy máshogy érzem.Esetleg ha felvetném,hogy maradjon itt?!
2014. febr. 8. 09:40
 3/4 Grim13 ***** válasza:
ha a jövőjét építi a legrosszabb az hogyha visszahúzzák, ha kimenne dolgozni pl. egy jól fizető meló miatt de azt mondja marad és egy ismerőse ott megcsinálja a szerencséjét akkor örökre bánni fogja és majd nagy veszekedéseknél a fejedhez vágja :D ha kimennél vele akkor te is csak akkor tedd ha nem kell feladni mindent, esetleg egyezzetek ki abban ha visszajön és mind2en szabadok vagytok akkor megpróbáljátok, esély nem sok rá de a remény életben marad és addig is bármi történhet
2014. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.sokat segítettél!:)
2014. febr. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!