Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A földrajz érettségi mennyire...

A földrajz érettségi mennyire húzós? És pontosan hogyan néz ki? Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, földrajzból közép szinten fogok, de igazából nem tudok semmit. Senki nem tud felkészíteni, ezért magamtól kell, de ahogy elnézem a feladatokat, nehéznek tűnik. A szóbeli mennyire nehéz? Még nincsenek tételeim, elvileg holnap kapok végre, úgyhogy még azt sem tudom, mit kell pontosan megtanulnom. Annyit tudok, hogy az írásbeli két részből áll, atlaszt csak a második résznél lehet használni, és ha olyan feladat van, akkor számológép, körző és vonalzó is használható. A szóbelin is lehet használni atlaszt, de mást nem igazán tudok. Olvastam, hogy 2 tételt kell húzni, de miért? És akkor itt több idő lesz a felkészülésre, mint más szóbeliken? Nos... úgy általában mindenről írhatnátok, ami a szóbelivel kapcsolatos, mert eléggé meg vagyok ijedve. Szerintem az nem nagy dolog, ha írtok pár mondatot, és örülnék neki. :) Meg néhány tippnek is, hogy pontosan hogyan készüljek fel, mert elég nehéz helyzetben vagyok amiatt, hogy nincs segítségem. Ja, és tényleg fel kell ismerni kövületeket meg hasonló dolgokat? Bocsi a sok kérdés miatt!! A válaszokat köszönöm!!! :)

2014. febr. 10. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtomal 1 tételt kell huzni ha nagyon nem tudod akkor kell ha nagyon nem tudod de azt nem szeretik , sok mulik a tanáron mennyire akar szivatni szóbelin a térképböl nagyon sok mindent le tudsz nézni .
2014. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jár többi idő, mint más tárgyból, a két tételnek is bele kell férnie, de általában azért úgyis több jut egy fél óránál.

Itt a vizsgaleírás, okosodj: [link]

2014. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!