Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyelvfékem elvileg nincs...

A nyelvfékem elvileg nincs bemetszve és alig tudom kinyújtani a nyelvem és ha kinyújtom akkor nagyon kicsit jön ki a számból. Ez ugye nem lesz probléma csókolózásnál hogy nem érem el a nyelvét?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 18:05
 1/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van O.o Én is ettől félek :D
2014. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallod én már annyit nyújtogattam hogy elérek e addig a nyelvemmel hogy már fáj a nyelvfékem :D de holnap kéne lennie az első csóknak de nagyon szarok..
2014. febr. 13. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen az, ha a nyelvfék nincsen bemetszve?

Tényleg érdekelne, mert most megijedtem picit, hogy lehet nálam is ez van, ugyanis nem nagyon tudom kidugni annyira én se a nyelvem.

2014. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A barátnőm eléri az orrát én nekem még éppen, hogy látszódik! Ha kinyújtom nagyon... akkor nekem is ugyan ez van :D fáj a nyelvfékem... Az a nyelvfék..ha megnézed a tükörben, látszik a nyelved alatt egy ilyen... hártya szerűség. Nekem a nyelvem végéig ér... kb 3 cm... van a nyelvem vége és a nyelvfékem között. Annyira tudom kinyújtani és az is fáj O.o
2014. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az a hártya majdnem a végéig ér és kb 2-3cm-re tudom kinyújtani. És igen ki van sebesedve mert amikor kinyújtom akkor a fogam megfogja és ezért sebes nem tudom miert olyan hihetetlen
2014. febr. 14. 13:46
 6/8 anonim válasza:
Nekem is megfogja a fogam :/ Nem lehet... ezt valahogy nyújtani?!
2014. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt csak ha bevágják akkor oldódik meg a probléma
2014. febr. 14. 19:20
 8/8 anonim válasza:
Auhcs... o.o hát... az nem hiszem, hogy kellemes lenne.
2014. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!