Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek szimpatikus Alföldi...

Nektek szimpatikus Alföldi Róbert?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint színész !
2014. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2014. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mint ember nem ismerem,mint színész igen,mint mentor nem.;)
2014. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
imádom őt!<3 ő számomraa legfontosabb ember és nincs is nála jobb!belehalok hogy nélküle kell éljek..NAGYON IMADOM
2014. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Lehet,hogy az uccsó le fog pontozni,de nem.Szornyen mesterkelt az egesz ember,ahogy vicsorit a mufogaval,rohog mint a hiena.;)
2014. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon szimpatikus, ahogy beszél,a megjelenése, az egész ember. :)
2014. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem szimpi, még a régi tv2-es Lucifer c. műsorában ismertem meg, ez egy beszélgetős műsor volt, egyszerre több meghívott vendéggel, nagyon színvonalas műsor volt, imádtam, és soha nem értettem, miért a késő esti műsorsávban adják, nem volt egyáltalán olyan szinten explicit, pláne nem közönséges a stílus - nem is celebek beszélgettek, hanem színészek, művészek -, hogy ennyire későre kellett volna tenni, szemben egy gagyi Hajdú-féle nemistudom-minek-nevezzem műsorral...


színészként, rendezőként is kiváló (szinte mindenben volt szerencsém látni), és hát szinkronhangja... imádtam!! annyira jellegzetes, karakteres, senkivel össze nem téveszthető volt, ahogyan játszott a hangjával... sajnálom, hogy már (éhbérért) nem szinkronizál.


ja, és mentorként is kiváló, a legjobb szerintem, bár sokszor lehetne bevállalósabb, karakánabb, szókimondóbb, idén mintha kevésbé volna az, mint tavaly...

2014. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szimpi. Kár, hogy nem vállalta tovább Jay magyarhangját.
2014. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!