Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok, és...

19 éves lány vagyok, és folyton piszkálnak a környezetemben élő emberek (még a tesóim is). Mit tegyek, ha nem tudom megvédeni magam?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy bántanak vagy valami. 19 éves lány vagyok, és folyton piszkálnak a környezetemben élő emberek (még a tesóim is).Mindig mindennel bajuk van, amit én csinálok, és folyton kicsúfságolnak. - más emberek előtt is;nyilvánosan - Annyira szeretnék olyan lenni, aki az ilyen piszkálódásokra úgy válaszol, hogy az aki piszkál elszégyelli magát. Ezt el lehet sajátítani, vagy ez velünk született képesség kell hogy legyen?
2008. júl. 20. 14:00
 1/5 anonim válasza:
83%
Használd a fantáziád.Keress bennük hibákat.Nézz filmeket és onnan is lehet jókat hallani.Találdd meg a gyenge pontjukat és onnantol tiéd a pálya.
2008. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16%
Ugyanmár, miért kellene visszaválaszolni? Hagyd rájuk aztán megnyugszanak, vagy lehet csak vicc nekik, akkor meg nevess velük. Szeintem nem gondolhajták komolyan amiket mondanak ;)
2008. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Mondd nekik, hogy "De gonosz vagy!".
2008. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia én azt tanácsolom hogy te is kössél beléjük probobálj benük olyan dolgot találni amivel fájdalmat okozhatsz nekik és ezt ugy kezd el hogy megkeresed azt aki a legg gyengébb láncszem köztök kezdjed vele és szerintem ö utána már meléd fog álni mert látya hogy nem riadsz meg tölük és folytasd továb szoval mindig kezd azal aki a leg érzékegyebb köztük és majd be fejezik ezeket a dolgokat!!!
2008. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!