Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány vagyok,16 éves,47 kg.156...

Lány vagyok,16 éves,47 kg.156 cm vagyok az az nagyon alacsony. Szerintetek gáz? Fiúk nektek mennyire jön be ha egy lány ilyen alacsony?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 07:05
 1/6 2xSü ***** válasza:

[link]


Lányok testmagassága 16 éves korban:

Átlag (a lányok 50% alacsonyabb, mint): 162,6 cm

A lányok 25%-a alacsonyabb, mint 158,2 cm

A lányok 10%-a alacsonyabb, mint 154,3 cm


Ezek alapján alacsony vagy, de simán belefér a szórásba. 6 cm-el vagy alacsonyabb az átlagnál, ami nem olyan sok.


> Szerintetek gáz?


Mit jelent az, hogy „gáz”? Tehetsz róla? Nem. Tudsz ellene tenni? Nem. Bármiben is zavar ez másokat? Nem. Akkor miért lenne gáz?


> Fiúk nektek mennyire jön be ha egy lány ilyen alacsony?


A fiúk java része szereti, ha a párja pár centivel alacsonyabb. Úgy 10 cm az átlag. (Nem az ideális, hanem az átlag!) De ennek vajmi kevés jelentősége van egy párkapcsolatban. Ismerek egy párt, a fiú kb. 190 cm, a lány nincs 150 cm. Boldog házasságban élnek, van három gyerekük, stb…


Nota bene a fiúk sem mind 180 cm magasak. A 25%-uk 170 cm-nél alacsonyabb, ami pont átlagos testmagasság különbség.

2014. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:))
2014. febr. 13. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Még éppen jó, nálam a nő 160 cm alatt jön be. :)
2014. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:))
2014. febr. 15. 01:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, nem ezen múlik, volt már hasonló alkatú barátnőm. :) Még tán inkább előny, mert az alacsonyabb lányok a magasabb és kevésbé magas fiúknak is lehet, hogy bejönnek! ;)


Ellenben ha látok egy jó magas lányt, aki nálam magasabb már kétharmadrészt le is mondok róla (de nem teljesen ám!!), hogy hát szép-szép, de kicsi az esély nála...

2014. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 17 vagyok es 45 kg es csak 155 centi magas noverem 156-157 centia magas 45 kg es 23 eves nallunk ez az atlag a csaladba:D de aranyosan vagyunk kicsik :D es hala a genetikanknak gyonyoru barna hajunkvan amit en imadok is 😂
2017. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!