Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem egy jókapcsola...

Hogyan kezeljem egy jókapcsolat elflegmásodó fagyossá válását?

Figyelt kérdés
Hatalmas a dilemmám. Van egy házaspár, egyikük rokonunk is. Évek óta minden hétvégén összejártunk, sok-sok közös program, közös grillezés, esti összejövetelek stb stb Vesztemre munkakapcsolatba kerültnk, ügyfeleim lettek. Kiemelt figyelemmel jártam el. Egyszercsak elkezdtek olyan fagyosak és flegmák lenni. Rosszul értelmeztek egyet-s-mást és ugyan arra nincs gerincük, hogy megmondanák, hogy mi bajuk van, de azóta le vagyunk ...-va. Felénk sem nénznek. Nagyon rosszul esik, hogy ők néztek el valamit, mint utóbb kiderült, de a fagyosság megmaradt. Ezek szerint a több éves nagyon szoros jókapcsolat ennyire törékeny volt? Legszívesebben keményen beolvasnék nekik, de nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy még én magyarázkodom. Ha én is elkezdem őket utánozva a fagyoskodást, az meg nem én vagyok. Nem tudom mit tegyek.
2008. júl. 20. 17:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia. A legegyenesebb út, ha megbeszéled velük a dolgokat.

Hogy:- Úgy érzed, hogy haragszanak.

- Megbántottad valamivel őket?

- Mondtál valamit, ami számukra sértőnek tünt?

Beszélj érzéseidről, kérdezz egyenesen és nyíltan!!!

Lehet, hogy csak egy félreértés az egész. Vagy egy 3. jóakaró kavart be???!!!! Tisztázd mihamarabb!!! erzsók próbált segíteni.

2008. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is próbáld tisztázni a dolgot. Főleg ha egyikük rokon, legalább annyival tartozik, hogy elárulja, mi a baj.
2008. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!