Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs más megoldás? Mit tegyek?

Nincs más megoldás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kérlek segítsetek!

14 éves vagyok,lány.Tudom,hogy általában ilyenkor van a legtöbb probléma a tinédzserekkel,ebben a korban,és valószínűleg,miután leírom,hogy mi a baj,azt fogjátok gondolni,hogy "egy újabb gyerekes problémával küzdő tini-.-".De ez más.Segítségre van szükségem.

Szóval.Van egy barátnőm,harmadik óta legjobb barátok voltunk,most együtt mentünk gimibe,ez az első évünk.Tudom,hogy azt hiszitek minden tini ezt mondja,de nekünk nem olyan volt a barátságunk mint a többi "bff"-es cuccok...Soha nem veszekedtünk,még egyszer sem,mindenkinél jobban szeretem.Nagyon sokan mondták hogy nem leszünk örökké barátok,lesz egy harmadik aki szétválaszt minket,ilyesmik.Én kétségbe estem és minden áron meg akartam tartani a barátságunkat,túlságosan ragaszkodtam,hülyeségeket csináltam közel egy éven át.És most elvesztettem ezek miatt a barátnőmet,azt mondja már nem tud úgy viszonyulni hozzám mint azelőtt.Azt hittem ki fogom bírni,menni fog,megleszek nélküle,de nekem szó szerint mindent ő jelentett,nála jobban senkit sem szeretek,bármit megtennék érte.És úgy érzem már semmi értelme így tovább élnem.Jobban mondva nem az,hogy nincs értelme,mert persze hogy van,sok minden történhet még,új barátok,szerelem,család stb,stb...de..egyszerűen nem bírom elviselni az elvesztését.És most öngyilkosságra készülök.Már volt korábban hogy vettem be gyógyszereket,nagy mennyiségben,de nem hatott.Tudom,hogy hülyeség most itt írnom,de segítségre lenne szükségem.Nem tudom mit tegyek,teljesen reménytelennek látok mindent,könyörgöm valaki segítsen



2014. febr. 14. 16:23
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne csüggedj.Hülyeség amit csinálni akarsz!szerintem mi itt a gyakorin nem tudunk segíteni ebben inkább pszichiáterhez kellene menned ő többet tudna segíteni!
2014. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló helyesen írta !


Iskolapszihológus nincs a gimidbe?

2014. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a bnőddel hogy mennyit jelentesz neki, meg hogy mit akarsz csinálni.

Biztos hogy visszakapod így :)

2014. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem pszichológussal,kettővel is,de csak ugyanazt tudják tanácsolni,aminek sajnos nincs értelme.Felejtkezzek el róla,szerezzek új barátokat,ne ragaszkodjak.De ez nekem nem megy.Nem is tudom miért írtam ide,igazatok van abban,hogy itt senki nem tud segíteni.Ahogy sehol sem.Mindent elrontottam,én nem létezem nélküle.
2014. febr. 14. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a bnöddel beszélni !
2014. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok Pszichiáterhez ne pszichológushoz menj!És fel a fejjel!
2014. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pszichológus jól mondta. Ha tényleg nyolc éve együtt vagytok, nem veszekedtek, stb, akkor számára is jelentesz valamit. De ha ragaszkodsz hozzá, az csak idegesíti. Ha elengeded, ő fog visszamenni hozzád. Hagyj neki egy kis szabad teret, hátha mással is akar barátkozni. Én is ragaszkodtam egy barátnőmhöz 8 éven át, és megszakadt a kapcsolatunk. Viszont van egy nagyon jó barátnőm, akit egyszer el kellett engedjek, mert tanultam a hibámból, és visszajött hozzám. Azóta nagyon jó haverok vagyunk, hívjuk egymást, többször is meghívtam, ajándékokat veszünk egymásnak, stb.
2014. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pszichiológus hülyeség. Voltam pszichológusnál de nem érvágással hanem mással és felesleges időpazarlásnak éreztem. Nem hogy jobban éreztem volna magam de még dühített is hogy arra szántam egy órát amikor egy óra séta jobban nyugtatott volna.
2014. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!