Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Egy teljesen idegen helyen voltam, nem volt semmim, csak egy ronda szürke táskám, benne valami fura korongszerű akármivel. Összefutottam a legjobb barátnőmmel, egy idegen társasággal volt. Mivel bízom benne, odaadtam neki a táskámat, míg elmentem valahova. Mikor jöttem vissza, láttam, hogy lopni akar tőlem. Elvettem a táskámat, és elrohantam. Találkoztam kismacskákkal, akik olyan vadak és erősek voltak mint egy tigris, meg akartak enni, szét akartak tépni. Menekültem előlük. Pont futottam a villamoshoz, hogy megmeneküljek, mikor egy szatír férfivel is találkoztam, elkezdte mondani, miket fog velem csinálni... Itt már nagyon féltem. És közben végig tudtam, hogy álmodom, érzékeltem, mi történik körülöttem, de felkelni nem tudtam, pedig rettentően féltem. Nem tudom, mikor történt, de még egy kép ugrik be: egy buszon meg akarják nézni, hány éves vagyok. Ez úgy történik, hogy beledugtak egy fültisztító pálcikát a számba (génminta?), és egy gépen megnézték, hány éves vagyok. 34 jött ki, pedig attól még nagyon-nagyon messze vagy. Ez mit jelenthet?
2008. júl. 20. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy csak egy rémálom volt
2008. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kis álom. Hasonló összetettségű volt már nekem is. Mivel nem ilyesmivel foglalkozom, a jelentését nem tudom elárulni, de az egyes motívumoknak utána nézhetsz álom fejtőkben. Pl itt: [link]


A pszichológiában az álom a napi történéseket jeleníti meg, úgy hogy az számunkra használható legyen. Próbáld összefüggésbe hozni azokkal a dolgokkal, amik mostanában történtek veled. Hát ha rájössz. Sok sikert! :)

2008. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Hát elég fura rémálom lehetett.Amugy meg ha tudtad hogy álmodol az a tudatos álom.Amikor tudatos álomban vagy te irányíthatod az álmodat.Ilyet én is csináltam.Egyszer tudtam hogy álmodok és minden ugy történt amire gondoltam.Ha ilyen helyzetben tudod hogy álmodol akkor próbáld meg te irányítani az álmodat és ne a félelmeid irányítsanak téged.
2008. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl. olyan szokott lenni hogy azt mondom álmomban: ez csak egy álom. vagy elmegek mondjuk a nagymamám házához(akinek igaazábol egy szép nagy háza van) az álmomban csak egy terasz, és senkinek nem tünik fel hogy ez nem az a ház, de nekem igen, és mégis tudomhogy ott vagyok. Vagy találkozol egy barátnőmmel tudom hogy az a barátnőm de az álmomban nem ugy néz ki mint a valóságban. ezek annyira fura dolgok :) kiváncsi lennék mi mit jelent. Egyszer megkérdeztem egy álomfejtőt, hogy mit jelenthet ha álmomban próbálok futni de valahogy nem tudok, mintha vissza tartana valami / próbálok sikítani de nem jön ki eg hang sem a torkomon. erre azt mondta, ez az jelenti, hogy a való életben nem lehetek az aki igazábol vagyok. Bocs ha nem tartod hasznosnak a válaszom, csak gondolom leirom , mert szerintem elég érdekes.
2008. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!