Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud az linkelne olyan...

Veronika 1996 kérdése:

Aki tud az linkelne olyan helyek oldalát, ahova lehet közmunkára menni, Pesten (esetleg Budán), akár 15 éves kortól?

Figyelt kérdés
Az új törvény szerint érettségit csak akkor lehet tenni, ha meg van az 50 óra közmunkád, de eléggé nagy káosz van, legalábbis az én véleményem szerint, az igazán jó helyek rögtön beteltek vagy eleve volt elég munkásuk stb. Én is épp most buktam el egy egészen jó lehetőséget. Az igazából nem számít, hogy milyen téren, csak ne valami mocskos munka legyen(pl. állatok után takarítás). Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2014. febr. 16. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazgatói állásokat nem közmunkaprogram keretébe szoktak oztogatni.
2014. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na, ne mond! Ha valaki ennyire okos, mint te akkor nyilván érti, hogy én pl. könyvtárakra gondoltam, vagy vannak kissebb iratrendezési munkák esetleg szórólapozás...

Igyekszem nem magamra venni, hiszen 34%-ban hasznos válaszaid, tökéltesen szemléltetik, hogy azon kívül, hogy másokkal próbálod éreztetni, hogy Te mennyivel okosabb vagy, nem sok értelmes dolgot írsz.

UI: A helyes/pontos íráson kicsit dolgozz. ;)

2014. febr. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!