Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi csipked éjszaka össze?

Mi csipked éjszaka össze?

Figyelt kérdés
Éjszaka valami megszokott csípni nem rendszeresen. Legutoljára vagy 5 napja csípett meg. Először bolhára gondoltam, de azt mondták akkor a csípés 1-2 nap múlva elmúlik de nekem még 5 napja ott van. Azt is olvastam hogy egy kis piros pont van a csípés közepén de nekem az sincs csak egy pici folt, azt is írták hogy nagyon viszket, jobban mint a szúnyogcsípés de nekem nem annyira nagyon viszket ahogy azt leírják. A csípés úgy néz ki hogy pici kis pont kb. 1 cm átmérőjű nincs í közepén pont. Most pl. 4 nagyon kicsi csípés van egymás mellet. Van valakinek ötlete mi csipked meg? Ágyi poloska is kizárva mert olvastam hogy honnan lehet tudni hogy van de nincs a lepedőn piros folt meg semmi. Meg amikor volt bolha bent a lakásban akkor a tesómat agyon csípték engem meg nem csíptek. De most már nem jön be a macska a házba de akkor mi csíp meg?
2014. febr. 17. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:
kamerázd be az ágyad.
2014. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!