Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl sokat hiányzok az iskolábó...

Túl sokat hiányzok az iskolából mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy beteges vagyok és mindenféle szir-szar problémám van alergiás is vagyok. Túl sokat hiányzok nem tehetek róla a szememmel is problémák vannak meg a fülemmel is. Valamikor azért hiányzok mert szemészeten voltam és kitágították ott a pupillámat így nem tudtam tanulni és másnap pedig dogát írtunk ezért otthon maradtam. Ha dolgozatot írunk mindig beszoktam menni megírni, ezt figyelembe veszik? A magántanulás pénzes? Beszéljek osztályfőnökkel mi legyen? A sport nem segít mert sportolok és jó testalkatom van.

2014. febr. 17. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

"és másnap pedig dogát írtunk ezért otthon maradtam"


Csak azért, mert egy tantárgyból dogát írtok, még bemehettél volna.


"Ha dolgozatot írunk mindig beszoktam menni megírni, ezt figyelembe veszik?"


Most írtad, hogy nem mentél be doga miatt, akkor hogyis van ez?


"A magántanulás pénzes?"


Fizetni kell érte, sokat.


"Beszéljek osztályfőnökkel mi legyen?"


Nem ártana.


Szerintem a legjobb lenne évet ismételni, csomó mindenről lemaradsz így ami később hiányozni fog.

2014. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
haha:D aztán miről maradna le? 90%ban olyanokat tanítanak amiket soha a büdös életben nem fog használni a gyerek.
2014. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előző

ígen be szoktam menni dogákra meg tanulni otthon nincs hátrányom semmibő csupán a hiányzás a baj és a szemészetes dolog tágult pupillával hogy tanulsz? Ez egy alkalom volt a hiányzás miatt írtam oda.

2014. febr. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!