Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kormányablaknál segitenének?

A kormányablaknál segitenének?

Figyelt kérdés
27 èves nő vagyok, pàrkapcsolatban èlek, egèszsèges vagyok ès nincs mèg gyerekem. Vannak munkatapasztalataim. Règòta nem sikerült munkàt talàlnom ès a kèrdèsem az lenne hogy a kormànyablaknàl ebben hogyan tudnak segiteni?
2014. febr. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

sehogy

mégis mit vársz? Adjanak munkát? Nem munkaközvetítő, maga mellé sem fog beültetni. Jelentkezni kell gyakorlatilag mindenhová, fogd fel úgy, hogy napi 8 órában ez a dolgod, előbb-utóbb meghozza a kitartás a gyümölcsét

a közértben sem tanítanak meg kenyeret sütni, nem is értem, hogy jön ide a kormányablak

2014. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értem, mire jó az, hogy néhány ember állandóan támadó stílust vesz fel...Na mindegy. A pszichoterapeutám mondta, hogy próbálkozzak a kormányablaknál, hogy tudnának-e segíteni valamilyen módon, munka ügyben, esetleg tanfolyam ügyben.
2014. febr. 17. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
a munkaügyi központnál érdeklődj tanfolyamokról, de konkrét munkát ott sem fogsz kapni vagy nem fognak kiajánlani, a munkalehetőségek kevesebb, mint 10%-a fordul meg ott, tehát Neked kell utánajárnod, Neked kell elküldened az életrajzodat minél több helyre. A kormányablak nem erre való, max. meg tudják mondani a lakcímed szerinti illetékességű munkaügyi központ elérhetőségét, de ezt te is meg tudod nézni a neten.
2014. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!