Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki dolgozik/dolgozott...

Valaki dolgozik/dolgozott Ibiden Hungary Kft-nél Dunavarsányban operátorként? Mi a véleményetek milyen a munkahely? (nehézség, légkör stb. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 17:08
 1/8 Hundred Percent válasza:
100%
Üdv! Jelenleg is ott dolgozom, kb egy hónapja. Három részlege van, attól függ hova kerülsz. Ahol én vagyok ott fizikailag eleinte megterhelő a munka, mert a szűrők nagyok és pár kilósak, amit egész nap pakolgatni rakosgatni kell. Szörnyen poros és zajos a hely, elég száraz a levegő a sok kemence miatt. A meló pörgős, sokkal jobban mint máshol. Hibázni nem nagyon lehet, vagyis selejt nélkül kell dolgozni, ami azt jelenti, hogy egy darab selejttől is kiver a víz mindenkit. A főnökök faszok. A harmadik munkanap végére már rottyon van mindenki. Ezek miatt sokan otthagyják már az első időben, amit abszolút megértek. Nem javaslom.
2014. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sziasztok. meg tudná valaki mondani, hogy az IBIDEN be, milyen iskolai végzetséget kérnek, az operátoroknak?
2015. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zslt válasza:
8 általánost.
2015. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akarsz folyamatos műszakban 12 órázni?
2015. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló a legsz*rabb részlegen van.

Ahol én vagyok, ott lazaság van.

Cigi, kávé, hosszú szünet, kényelem.

De amúgy egészségtelen, száraz levegő van, szóval nem szeretek itt dolgozni.

2015. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs jó terület a cégen belül mindenhol hatalmas az elvándorlás. Az előző hozzászóló nyilván szünetidőn kívül van kint és beiktat plusz cigiszünetet de, csak addig amíg teheti. Nem követendő példa mert, megütheted a bokád. Kíváncsi vagyok melyik területen vagy.
2015. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sintering :D

És már itt vagyok 3 éve, nem ütöm meg a bokám, tudjuk mi jól, mire kell figyelni :D

De amúgy én sem ajánlom, nem egy jó munkahely, év elején én is új után nézek végre :)

2015. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És melyik a legjobb terület?
2015. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!