Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színész szakma buktatói, előnyei?

Színész szakma buktatói, előnyei?

Figyelt kérdés
Aki színész, vagy annak készül, és van pontos tapasztalata, az mondjon már vmit h mire számítsak...!

2014. febr. 21. 15:48
 1/3 anonim válasza:

Bár én nem vagyok színész, csak annak készülök

előnyei: olyan helyekre mehetsz, olyan kultúrát ismerhetsz meg ami gyönyörű. Ha gyerekfilmekben játszol majd, lesz sok kicsi emberke akik szeretnek és felnéznek rád, hírnév vesz körül ( ez annak jó, aki szereti)

hátrányai: semmit nem csinálhatsz, majd szinte, úgy, hogy valaki ne utáljun meg érte, vagy valaki nem irigykedne :(

Az új barátok 80%-ban áltatni fogják magukat ahogy a pasik/csajok is. Mindenki figyel, nem lesz magánéleted

2014. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg tanulom ezt a szakmát, és játszom is most ebben az évben színházban. Írhatsz privátban is, ha aktuális még. Nagyon nehéz, az első évem, olyan volt,hogy naponta feltettem a kérdést, jó vagyok-e?

Kemény fizikai kondíció kell, állóképesség, tökéletes beszéd és a külsőségeken is nagy hangsúly van. Nálunk, azért nem vettek fel egy lányt, mert "ronda" volt.

Amúgy gyönyörű szakma ez, egy új világ, megismered önmagad, színházakat, tanulhatsz fantasztikus dolgokat, elismerhetnek, és persze lesznek olyanok ,akik irígykednek , rosszindulatúak stb. De mindig lesznek majd igaz barátok is :)

2014. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabados Réka válasza:
Mit értesz az alatt, hogy kemény fizikai kondíció szükséges?
2016. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!