Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék író lenni. Mi a módja?

Szeretnék író lenni. Mi a módja?

Figyelt kérdés
Írok novellákat és már elkezdtem egy könyvet is, csak elakadtam vele. Azt hiszem ez a szokásos kezdeti nehézség.Még csak 16 vagyok, de nagyon szeretnék könyvet írni. Lehet hogy ez egy hülye elgondolás, de szükségem lenne egy mentorra. Nem tudom hogy egyáltalán lehetséges e, de szeretnék kapcsoltba lépni egy híresebb vagy csupán tehetségesebb, írással foglalkozó művésszel. Szerintetek?
2014. febr. 22. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, simán lehetséges :)

Amúgy milyen témájú könyveket írsz?

Én sci-fi kezdtem el írni, de most MLP-s sztorikat is írunk.. :)

2014. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eleinte egy átlagos tini lányról írtam, mert ebbe bele tudtam élni magam. DE aztán unalmassá vált. Ezután én is a sci-fi felé hajlottam, most pedig egy krimi szerűségen gondolkodom/dolgozom.
2014. febr. 22. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bármelyik íróval is közelebb kapcsolatba tudnál kerülni, kivéve ha ismered az illetőt. Esetleg kérdezd meg az ismeretségi körödben, nem ismer-e valaki olyat, aki adott már ki könyvet.
2014. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!