Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történ az ftp-warrior-al?

Mi történ az ftp-warrior-al?

Figyelt kérdés
"Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a ftp-warrior.cc webhelyet" ezt írja ki nekem a karbantartás óta. Még mindig tart a karbantartás? Megszűnt? Vagy mi?

2014. febr. 22. 22:26
 1/3 anonim válasza:
0%
Igen, én buktattam meg az oldalt. Jelentettem az nCore staff-nak,hogy ncoreról letöltött .torrent fájlok vannak felrakva és a passkey-t is elküldtem nekik.
2014. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kb ezren jelentették....
2014. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#1 Még hogy te buktattad le őket, jó vicc. Már mikor létrejött, akkor tudták, hogy megvan az oldal és onnan tölt, főleg az, hogy az ncore bizonyos emberei üzemeltették teszt szinte, hogy hányan kapnak rá, illetve hányan támogatják esetleg így az oldalt egy másik oldalon keresztül.

És mielőtt valaki hülyeséget kezdene beszélni, hogy jaj nem így volt, gondoljatok már bele, hogy miért működött olyan sokáig az oldal egy ncore-os passkey-el, amit bármikor tiltani lehetett volna? Megmondom miért, mert direkt ebből a célból volt fenntartva.

2015. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!