Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg jobb...

Hogyan tanuljak meg jobb kézzel írni?

Figyelt kérdés
bal kezes vagyok
2014. febr. 23. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakorold.Mi mást mondhatnék? Én is saját magam fejlesztésével vagyok "kétkezes".
2014. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább miért tanulnál meg jobb kézzel írni?
2014. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nincs valami fontos célod vele akkor inkább ne próbálkozz. Az agy be van osztva hogy milyen tevékenységet melyik kezeddel csinálsz. Köztük van néhány olyan amiket az agy blokkol hogy megváltoztathass. Ilyen az írás is. Furán hangozhat, de pszichésen lehetnek negatív következményei ha magadra erőlteted. Nem azt mondom hogy lehetetlen, de nem éri meg.
2014. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát aztán miért nem jó Neked az a bal kéz? Ugyan annyit érsz vele, mint aki jobb kezes! Én jobb kezes vagyok, a bal mindenre béna, de csodálom pl. aki bal kézzel ír! Különleges vagy! Anyukám jobb kézzel ír, de minden mást ballal csinál! :)
2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
De most akkor melyik kezeddel szoktad verni?
2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fery66 ***** válasza:
Én átnevelt balkezes vagyok.Tehát jobbal írok,viszont,ha lehet,a szerszámokat sokszor balra veszem.Megpróbáltam ballal írni,egy hét után meguntam.Azóta nem érdekel.
2014. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fery66 ***** válasza:
Ja, jobbal.
2014. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobb kézzel írni azért előnyösebb, mert egyrészt nem takarjuk le (és mossuk el esetleg), amit már írtunk, másrészt az íróeszköznek a lappal bezárt szöge nagyjából dupla akkora (figyelembe véve az írás, tehát a labra ható erő irányát).


Tekintsd játéknak, önfejlesztésnek, készségfejlesztésnek, de ha elkezd frusztrálni, valószínűleg tényleg érdemes meghagynod magad .balkezesnek.

2014. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a melegek takarodjanak!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!