Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vehetnék nekik karácsonyra?

Mit vehetnék nekik karácsonyra?

Figyelt kérdés
Idén vagyok elsős gimnazista, 15/L, új osztály, stb. Kialakult a kis csapatunk, 4 lány és egy fiú. Nagyon szeretem őket, de annyira még nem ismerjük egymást, hogy teljesen biztos legyek benne, minek örülnének... Egyiküknek valószínűleg könyvet fogok szerintem, csak nem tudom, pontosan mekkora ajándékot vegyek... sajnos nem vagyok túl gazdag. A másik két lány főleg divatosabb, ott sminkcuccra vagy ékszerre gondoltam. De a srácnak...? Aranyos, meg minden, de... mit lehet venni egy 15 éves srácnak? Hálás lennék, ha megdobnátok pár ötlettel! :)
2009. dec. 11. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Lógass az orra elé egy Durex óvszert, és kacsints rá kihívóan, utána vidd el tudod hova. Biztos értékelni fogja :D
2009. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!