Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abortusz után mikor lehet...

MCukkerMukker kérdése:

Abortusz után mikor lehet alkoholt fogyasztani? Félreértés ne essék, nem vagyok alkesz, csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hét ! De utána is csak bort innék keveset !
2014. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a vetélésem után nekem azt mondták, hogy minden kerülni kell, ami vérbőséget okoz. De pl. azt mondta az orvos, hogy 3-4 nap után már edzhetek, nyilván nem nagyon intenzíven... Én egy hét után ittam bort, a férjem csinált egy ilyen nagyon szép estét, amikor boroztunk is ilyen vigasztaló célzattal, nekem nem lett bajom tőle, szerintem ha problémamentes az abortusz, akkor nem károsabb, mint egyébként, ha mértékkel iszol vmit.

Sajnálom, ami Veled történt, mihamarabbi testi lelki felépülést. Nem tudom vetélés volt e, vagy te akartad, de ha vetélés, akkor mihamarabbi babázást (nekem már 3 hónap után megfogant) ha pedig a te döntésed volt, akkor feldolgozást és azt, hogy majd remek anya lehess, amikor alkalmassá válik a helyzet.

2014. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!