Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor dobják piacra az iphone...

Buksiiii kérdése:

Mikor dobják piacra az iphone 6-ot? Körülbelül milyen áron?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 13:40
 1/8 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy idén szeptemberben, mint a többi iphone-t.
2014. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi. és körülbelül mennyibe fog kerülni nem tudod esetleg?:)
2014. febr. 28. 13:27
 3/8 anonim válasza:
Hát azt sajnos pontosan nem tudom, de amikor az i5s kijött, akkor annak az ára az egeket súrolta, úgyhogy valószínű ennek az iphone-nak is hasonlóan magas ára lesz. Ha megkéne tippelnem, én úgy gondolom, hogy kb 300ezer ft körül lehet az ára minimum, de lehet hogy több.
2014. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na az ilyen nyomorékokra, mint Deadkite9 ne hallgass. 300e??? LOL

Az ára kb 220e lesz. De ez függ az árfolyamoktól is. Most, hogy feljebb ment az EUR drágább lett az 5s.

2014. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát kösz a nyomorékozást, szépen név nélkül ugatni könnyű... Ha észre vetted volna, odaírtam hogy nem tudom, és csak tippből mondok 300-at ahogy én gondolom, az attól még nem úgy van, és mindenki tévedhet, de ennyiért lenyomorékozni valakit, hát igazán okos vagy te is... -.-"
2014. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem azért írt 300ezer ft-ot,mert amikor még nem jelenik megy Magyarországon az Iphone(nem lehet kapni) és valaki hozzá akar jutni,akkor csak nepperektől tud majd venni egyet,ugye ők külföldről hozzák be,80-100.000-ft-os profittal,így érthető egyből a megjelenés utáni horror ár.Amikor már Magyarországon lehet kapni,az alapár 220.000Ft lesz.

Én megvettem az 5S-t,mert nem fogok várni a 6-ra.

Nagyobb lesz a kijelző,és ha visszagondolsz,ugyan az lesz mint az I5 megjelenésekor,az appok nem lesznek optimalizálva,és nagy fekete csík lesz kb. fél évig,úgyhogy az I6S megjelenésekor már biztosan optimalizálva lesznek a játékok.

2014. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)
2014. márc. 3. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

annyira azért nem tűnik rossznak az a 300 ezres tipp...

[link]

2014. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!