Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne-e tovább folytat...

Érdemes lenne-e tovább folytatnom a rajzolást, vagy inkább hagyjak fel vele?

Figyelt kérdés

Van egyáltalán tehetségem hozzá? Teljesen elvesztettem az érdeklődésemet, mert úgy érzem, reménytelen vagyok.


Néhány régi képem:

[link]


[link]



2014. febr. 27. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha úgy rajzolnál mint én, akkor azt mondanám, hogy jobb ha nem erőlteted a rajzolást.

[link]



De te nem úgy rajzolsz mint én..

2014. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aranyos vagy, de ezt a szintet (mármint ahogy én rajzolok) bárkiből ki lehet hozni. Még belőled is, hidd el... Ezért nem vagyok megelégedve, mert maximum csak egy erős közép vagyok, és mióta megjelentek a jobb-agyféltekés tanfolyamok, azóta még lejjebb ment az önbizalmam. :/
2014. febr. 27. 23:37
 3/12 anonim válasza:
Szerintem jó (bár Natalie Portman haja a feje tetején érdekes...). Mást is rajzolsz? Úgyértem nem csak portrét képről, hanem fejből?
2014. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Just Jadee válasza:

Szetintem nagyon szépeb rajzolsz kár lenne abbahagynod!Egy kis csiszolás és akár művész is válhat belőled!

Sok sikert és kitartást a továbbiakhoz!

2014. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nagyon jók! Én rajzsulis vagyok, nekem használ. Esetleg te is jelentkezhetnél valami normális tanárhoz, vagy szakkörre, mert, ha ahhoz mész, aki csak azt tudja mondani, hogy: "Deszép *-*" akkor nem sokat ér! Keress egy olyan tanárt, aki ad egy rendes, építő kritikát, és így fejleszd magad!

De amúgy nagyon tetszenek a rajzaid! :D

2014. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem jók.És egyébként minden tőled függ,ha szereted azt amit csinálsz akkor nincs is helye ilyen kérdéseknek.
2014. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Egyébként sohasem tanultam rajzolni. Ezeket is csak amolyan "üljünk le és rajzoljunk" alapon csináltam. Nem tudom, hogy hogyan kéne "valójában" rajzolni. Talán el kellene mennem egy rajztanárhoz, csak nem tudom, hogy ez a maximum-e, amit ki lehetne egyáltalán hozni belőlem, vagyis, hogy nem vagyok "továbbfejleszthető".

2014. máj. 15. 13:11
 8/12 anonim ***** válasza:
nem rajztanár kell hanem youtube videók, "drawing" és válogatsz kedvedre.
2014. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a khaleesi nagyon szép lett :D én a helyedben folytatnám, ha nem is leszel művész, hobbinak sem utolsó dolog :D (bár az csak rajtad múlik, a tehetség ott van. nem igaz hogy ez bárkiből kihozható!) sok kitartást!
2014. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most komolyan itt akarod magad fényezni.? látszik rajta, az egész szövegen, hogy azért írsz ilyeneket mert tudod, hogy erre rá fogják vágni a "dehogy is" szövegeket. jó, tényleg nem rajzolsz valami barom jól, de nagyon sok ember picasso-nak gondolná magát ha ilyeneket rajzolna.
2014. júl. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!