Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik magyar adó adja az új...

Melyik magyar adó adja az új Dallas 3. évadának első részét? Hol lehet majd megnézni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 12:20
 1/8 anonim válasza:

2014. február 24-én az USA-ban már megvolt. Hivatalosan a Magyar RTL Televízió Zrt. azaz a RTL Group szerezte meg a sorozat sugárzásának jogát. A cégnek tíz televízió áll Magyarországon a tulajdonába: RTL Klub, COOL TV, Prizma TV, Sorozat+, RTL2 (ezek valamelyike a legvalószínűbb), Film+, Film+2 (ezek sorozatokkal nem igazán foglalkoznak), Fishing&Hunting (horgászcsatorna), SportKlub (sport televízió)


Remélem hamarosan bejelentés születik, hogy melyik csatorna sugározza. (Legvalószínűbb, hogy az RTL2 fogja. Azt nem tartom valószínűnek, hogy a 3. évadot egy harmadik a csoporthoz tartozó csatorna adná.

2014. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ez a téma engem is érdekelne. Az előttem válaszoló összefoglalta a közvetítőjoggal rendelkező cégcsoport Magyarországon műsort sugárzó csatorna.


De a legvalószínűbb az RTL2 (ha egyáltalán lesz hazánkban 3. évad).

2014. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Remélem mielőbb bejelentik, hiszen már majd a fele lement Amerikába.

Az RTL Klub adta az 1. évadot és az RTL2 adta a 2. évadot. (Az a legvalószínűbb ha fogják Magyarországon sugározni akkor marad az RTL2-ön.)

Várom a hivatalos bejelentést!

2014. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szabó Zsolt20 válasza:

Ma este 8 órakor az RTL2 a Dallas I. évadja dupla résszel. Szerintem ez azt jelenti, hogy leadják az I-II. évad összes epizódját majd jön a III. évad, várom a hivatalos megerősítést.

Ha jól láttam a csatorna FaceBook oldalán már többen feltették ezt a kérdést.

2014. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A jelenlegi műsorelőzetesek szerint május 25-én újra dupla epizóddal lesz látható a Dallas új változata az RTL2-n. Ha folyamatosan sugározzák akkor legkésőbb novemberben jöhet az új évad.

Remélem mielőbb megjelenik a hivatalos bejelentés is.

2014. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

RTL2

Bár igaz, hogy a 3. évaddal kapcsolatos hivatalos bejelentés még nem volt meg. Szerintem viszont egyértelmű, hogy az RTL2, hiszen ha nem ők adnák akkor minek adnák le a korábbi évadokat?....

2014. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

RTL2

Valamikor ősszel!

2014. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szinte biztos, hogy RTL2!
2014. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!