Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fantasy vagy nem fantasy...

Fantasy vagy nem fantasy könyvet érdemes írni?

Figyelt kérdés
Ha, mondjuk egy sima könyvet látnál a könyves polcod jobb oldalán, és a bal oldalán meg egy "full fantasyt" melyiket választanád?

2014. márc. 2. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen lenne az adott könyv.. én mindkét fajtát szeretem, elolvasom szívesen.. de a sci-fi is érdekle..

Én azt venném le, amelyiknek úgy túnik érdekes a sztorija.


Szerintem gondolod végig, hogy melyikből tudnál jobb regényt írni, aztán azt csináld.. de minkettőt megírhatod amúgy, és majd összehasonlítod :)

Amúgy a fantasy miről szólna?

2014. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Címe lehetne agyvérzésig szerelem és nem fantasty !
2014. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó könyveket kell írni!
2014. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó lehet, én a fantasy-t szeretem jobban de mást is elolvasok, ha jó :)
2014. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írni??? Amelyikhez több tehetséged van. Ez nem olyan mint a laskatészta, hogy mákot, vagy túrót tegyek-e rá... Amelyiket érdekből írod, nem nagyon fogják kapkodni. Ha magadnak írod, akkor csak te olvasod majd, inkább tudományos legyen és ne fantasztikus. Lehetőleg a csillagokról szóljon. Míg felkészülsz arra, hogy érdemben hozzá tudj szólni ehhez a témához, lesz időd eldönteni, melyiket válaszd.
2014. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!