Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy csaj a suliban aki...

Paris hilton kérdése:

Van egy csaj a suliban aki myvipről lopkodja a képeimet egy chat oldalra és a nevembe irogat a pasiknak durva dolgokat. Már többször mondtam neki, hogy szedje le, de nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt se értem,h miért pont az én képeimet szedte le..
2008. júl. 22. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert gondolom téged akar belekeverni a szarba.Ha nem szedi le a te képeidet akkor te is csináld meg vele ugyanezt.
2008. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az oldalon lévő moderátoroknak szólj vagy pedig írj az oldalnak erről. Szerintem fognak intézkedni.
2008. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Az első válaszolónak: Bár tény, hogy nem igazán szokott más út járható lenni, de mégis bűncselekmény elkövetésére buzdítod a kérdezőt. A képmással való visszaélést büntetni rendelik. Pláne ez már az a kategória, ahol a szándékosság is megállapítható, valamint az illető a figyelmeztetés ellenére sem hagy fel jogsértő magatartásával.

Utolsó "lehetőségként" felszólítanám - ha ismert a személy címe, neve, akkor tértivevényes postai küldeményként, ha ráadásul fiatalkorú, akkor a törvényes képviselőt is értesítve -, hogy a jogsértő magatartásával hagyjon fel, ellenkező esetben a képmással való visszaélés alapos gyanúja miatt feljelented őt a rendőrségen.


Képmással visszaélni nem játék. Egy életre szóló hibát is el lehet vele követni!

2008. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az első válaszoló 100-as, de a második (én) meg le lett pontozva. Gratulálok az illetőnek.
2008. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Menj oda hozzá és jól verd meg , akkor megtudja hogy ki a főnök. Ezek a kis hülyék nem értenek a szép szóból.

Nem érdekel ha lepontoztok de sztem ez a végső megoldás.

2008. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Töröld le az összes képed myvipről és mond meg neki h száljon le rólad!
2008. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem tépd szét a csajt
2009. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha nem fejezi be az a legjobb ha szólsz a szüleidnek ők valahogy biztosan tudnak segíteni
2023. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!