Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesti Eötvös, Madách,...

Budapesti Eötvös, Madách, József Attila vagy Városmajori gimi?

Figyelt kérdés

Igazából első sorban nyelvi előkészítőre mennék. Az Eötvösbe erre nem ívtak be, viszont természettudományra és humánra igen. A Madáchban voltam angol-német osztályra szóbelin, ott a tanárok nagyon szimpik voltak. A József Attilában is voltam már haladó angolon, az is nagyon tetszett.. A VMG-be pedig felvettek szóbeli nélkül.

Szerintetek melyiket válasszam? Van ezek közül olyan, aminek nincs olyan jó íre (pl. rossz a közösség vagy ilyesmi)?



2014. márc. 3. 11:19
 1/7 anonim válasza:
Sztem a jozsef attila inkabb. Bar valaszthattad volna meg a fasori evangelikust is ;)a madachba allitolag sok zur van (drogos meg minden)
2014. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cseni2 válasza:
100%
Szia. A lányom a Madáchba jár, angol nyelvi előkészítős osztályba.Nagyon szereti. Zűrről, drogról még hírből sem hallottam. A tanárok valóban nagyon kedvesek, empatikusak. Az iskolai közösség nagyon jó, az egész suli nagyon egyben van. Csak ajánlani tudom.
2014. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Madáchról eddig mindenki azt mondta,hogy sznob-képző,bár én annyira nem ismerem az iskolát,de nekem sem volt szimpi.JAG az nekem tetszett,de ott eléggé eloszlik a vélemény az erősségét illetőleg. Még az Eötvösben a humánra mehetnél,ha elöl leszel a rangsorban.:)
2014. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%

Ha felvettek a városmajoriba és nem oda mész akkor nagyot hibázol. jó tanítás, közösség, órák, hangulat. Bár az is közre játszik, hogy neked melyik van közelebb és hogy mit vársz egy iskolától. ha első sorban csak a tanulás akkor inkább az eötvös lenne jó neked. de ha közösségi életet is akarsz akkor városmajor. A józsef attilát nem ajánlom ha behívtak ezekbe az iskolákba, az talán gyenge lenne neked.

a madáchról én nem igazán hallottam rosszakat, közösségileg csupa jót.

Remélem a neked megfelelő gimi mellett döntesz :)

2014. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem egy olyan pontszámmal, amivel felvettek a Városmajorba szóbeli nélkül, akkor semmiképp ne menj a József Attilába, mert az neked nem elég erős iskola. A József Attila benne sincs a legjobb száz gimiben az országban. Ha a nyelvtanulás neked a legfontosabb, akkor én az Eötvös-t ajánlanám, ott nagyon erős a nyelvoktatás. Beszéltem ott pár diákkal, és nekik két év után megvolt az angol középfokújuk. Ha nem is a nyelvi előkészítős osztályba fogsz menni, akkor is biztos, hogy nagyon jól fogják tanítani a nyelveket :) Remélem segítettem.
2014. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Az Eötvösbe iszonyat jó a közösség, rengeteg sulis programot szerveznek, nagyon összetartóak az emberek. Csak ajánlani tudom :)
2014. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A József Attilát inkább ne keverjük ide, elég lepukkant iskola, köszönőviszonyban sincs a másik három gimnáziummal.
2014. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!