Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy rendőr megteheti, hogy...

Egy rendőr megteheti, hogy minden értesítés és hivatalos papír nélkül felkeres és bejön a lakásomba?

Figyelt kérdés
A szomszédommal nagyon öszeszolalkozam és a veszekedés közben én csúnya jelzőket is használtam.Az illető munkájából kifolyolag ismeri a helyi rendőröket,megpróbált feljelenteni ezért,de az nem jött össze neki,ezért rám küldte a rendőröket.Akik ki is jöttek egy kis"elbeszélgetésre",egyenesen be a lakásomba.Az a bosszantó,hogy azért jöttek ki hozzám,mert valakinek egyszer meg mertem mondani a magamét és ő pont a helyi rendőr ismerőse.Ha én tettem volna ezt a bejelentést,jól kinevettek volna,mert nekem nincs ismeretségem a rendőrségen.Hozzá kell tennem,hogy nagyon megérdemelte,amit tőlem szóban(csakis szóban!)kapott!
2009. dec. 12. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkövettek valami olyat, ami törvénybeütköző?Rádrúgták az ajtót, házkutatás, Mert ha semmi nem történt, akkor eljárhatnak így is.
2009. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi ilyesmi.Csak tudod az idegesít,hogy egy kis veszekedés miatt kijönnek hozzám,mert a szomszédomnak fáj az igazság.Ahol meg tényleg szükség lenne rájuk,csak akkor mennek,ha vér folyik.
2009. dec. 12. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

viszont nem vagy köteles beengedni őket


persze kis helyen a rendőr az atyaisten, ha megverne se törénne semmi baja

2009. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Álmomban sem gondoltam,hogy ez miatt az ügy miatt jönnek:Ha tudom,én sem engedtem volna be őket.
2009. dec. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!