Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudsz az energia vámpírok...

Hogy tudsz az energia vámpíroktól megszabadulni? Mindenki kihasznál, leszívja az erőmet.

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hm?
2009. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Régebben olvastam egy módszert! jó lehet az is ha csukott szemmel egy búrát képzelsz magad köré, ami erőt ad, és segít! Amikor érzed hogy ilyen ember van krültted koncentrálj, képzelj el egy visszataszító burkot magad köré, képzeld azt, hogy csak úgy leperegnek a negatív dolgok rólad, de semmiképp úgy hogy rossz szándékkal visszahasson rá... és hidd el, hogy erősebb vagy mint ő..
2009. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik
2009. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik barátnőm az. negatív, mindenbe beleköt, de csak ha olyanja van éppen. Szerintem tudja ki-be kapcsolgatni ezt a dolgot. Elszívja az erőmet és a jó kedvemet. De szépen elüldöztem, bunkó voltam vele és a saját módszerével vágtam vissza.
2009. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenkinek a választ. Létezik ilyen típus az biztos,és a rokonaim a legjobban ilyenek.Kihasználnak leszívják az erőmet,és kicsinálnak nagyon.Rendesen legyengülök életkedvem elmegy.
2009. dec. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!