Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hívnak be sehova...

Miért nem hívnak be sehova mégcsak állásinterjúra sem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, három rokon diplomám van, mindegyiken kitüntetéses minősítéssel végeztem, most végzek a Phd-n, két nyelven beszélek (nyelvvizsgám is van), két év munkatapasztalatom és referenciám van a szakmában. Tehát van egy elég impozáns önéletrajzom. Nagy erőkkel munkát keresek, lassan elég sürgőssé válik, és eddig minden helyről azt jelezték vissza, hogy még csak állásinterjúra sem kerültem be. Mitől lehet? Túlképzett vagyok? Tagadjak le a képzettségeimből? Vagy mert pályakezdő?


Van egy 2 éves kisfiam, Apa elhagyott minket, elköltözünk egy máik városba, ezért lenne nagyon sürgős munkát találnom, de most már tanácstalan vagyok.



2014. márc. 6. 13:34
 1/1 anonim válasza:

Milyen szakterület? Melyik város?


Én Angliában élek, Londonban seperc alatt lenne munkád, gondolom, az egyik nyelv az angol...


Esetleg nézd meg ezt a honlapot: Hurrá, állást keresek (Googleben tudsz rákeresni), tele van érdekes nézőponttal és tanáccsal álláskeresés témában.

2014. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!