Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet a legolcsóbban...

Honnan lehet a legolcsóbban Anabolikus szteroidokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nem vágyom kioktatásokra/agymosásokra hogy inkább igyál fehérjét fiam mert az egészségesebb, csupán a konkrét kérdésre szeretnék választ kapni!!!

Hallottam olyat hogy Görögországban, Szlovákiában, Romániában vény nélkül is kiadják...Ez tényleg igaz?



2014. márc. 7. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Bemész egy terembe, és egy kis ismerkedés után fogsz kapni pár nevet, akik segítenek neked. Ennyi!

Ne gondold túl, pláne nem kell külföldre menni kis tételért.

2014. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!!

Nagyobb tétel esetén honnan lehetne szerezni?

2014. márc. 7. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyártó, vagy inkább az első pár kézből.
2014. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teremtulajdonosok, verseny sportolók, kidobók, sok éve járók stb stb szóval látszik az, hogy kitől érdemes megkérdezned, és lehet nem sokat nyersz ha közel kerülsz sem.

De általában aki sok éve csinálja, már elég közel van hozzájuk, vagy közvetlenül tőlük veszi, és nincs sok kéz az üzletek között, így barátságosabb lehet az ára.

2014. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy pár hete elhatároztam hogy megjátszom a hülyét mint aki nem ért hozzá...

Az a baj manapság mindenki nagyon sok hasznot rárak a cuccokra, találkoztam olyannal hogy 100 szem kék dana 9000 Ft.

Erre kb annyit reagáltam hogy dugd fel a seggedbe jó mélyre mivel 500 db kék dana max 18 ezer.

Nah meg Testolic 1200Ft/db?

A legdurvább hogy Testo Depoért amit 300Ft-ért lehet szerezni Romániában 1200 at kért a srác...

Ezért kérdezem hogy honnan érdemes beszerezni, mely országokba érdemes elmenni ezért/azért....

2014. márc. 7. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Élvezd az összezsugorodott, használhatatlan heréidet...
2014. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 Gyermekem van, és naponta 2 szer legalább szükségem van szexuális örömökre, úgy hogy szétkoxoltam a fejem!

Tudod lehet okosan is csinálni úgy hogy ne adódjanak belőle problémáid!!!

2014. márc. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!