Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok élethű busz...

Hol találok élethű busz maketteket? Mercedes Benz Citaro, Volvo 7700/Regio, Ikarus 260/280/415/435, Credo BN12, Raba Premier. Ezek amik érdekelnének.

Figyelt kérdés

Több oldalt is néztem, de egyiken sem találtam szépen kidolgozott, élethű buszokat. Illetve találtam a Rigó modellt, de Ő sajnos nagyon drága nekem. Nagy előny egyébként ha tudtok olyat mondani, ahol Kunság Volános buszokat is vannak.


L/18



2014. márc. 8. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz ragasztani, hajtogatni, és van nyomtató, itt nézz körül, lehet Volán társaságra is szűrni: [link]
2014. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm ezt láttam már. Gondolkodtam is rajta hogy megcsinálom a saját buszparkomat papírból, de igazából rendes műanyag buszokra gondoltam. :)
2014. márc. 12. 09:44
 3/3 anonim válasza:

szia! wumm modell gyárt kizárólag ilyeneket. igy tudom legalábbis. De a HO KI modellboltnak is ad ki sokszor buszokat, sőt metrókat is!

Egyértelműen ez budapesten van, a bolt király utcában!


Privát!

2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!