Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éves fiú 34 éves nő páriapc...

20 éves fiú 34 éves nő páriapcsolat. Szerintettek müködhet? 20/F

Figyelt kérdés
Szerintem nem nagy a korkülönbség. Szerintettek?
2014. márc. 11. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam párkapcsolat.
2014. márc. 11. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak szexről van szó, akkor igen. De ilyen nagy korkülönbség még akkor is ciki, ha a fiú az idősebb.

Talán anyakomplexusod van?

2014. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez rajtatok múlik.

Például, hogy mekkora eltérés van az érdeklődési körötök, és a baráti társaságotok között.

Vagy milyen egyének vagytok. Ha mindketten komolyak vagytok, vagy mindketten fogyatékosok, és mindenből poént csináltok, akkor működhet.

Ne rágódj ezen. Ha érzed hogy megy, akkor ne gondolkozz rajta hogy most ő mennyivel idősebb. Vagytok egymásnak és kész.

Vagy érdemes azt végiggondolnod, hogy eddig a kapcsolataidból, hány volt idősebb nővel, és hány fiatalabbal? Abból melyik mennyi ideig tartott?

Ha a fiatalabbakkal tovább tartott, akkor nyilván nem jössz ki jól az idősekkel. (Én ilyen vagyok, pedig jobban bejönnek az idősebb lányok.)

Nálam ez azért fordult elő többször is, hogy az idősebbek azt hitték hogy ők tapasztaltabbak, is mindenben. Először még én is. Aztán nem adtak igazat nekem semmiben. Meg alapjáraton, is vezető típus vagyok, és az idősebbek ezt nem tudták el viselni.

2014. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ideig óráig max.
2014. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!