Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jelentettek be a munka...

Nem jelentettek be a munka helyemen és most fizetést sem kapok!?

Figyelt kérdés
A következő lenne az én problémám.2014. február 5. -én kiléptem a volt munka helyemről a (mostani miatt). Meg mondtam a főnöknek, hogy csak akkor vagyok hajlandó kilépni a munka helyemről ha biztos az állás amit kínál nekem. Azt mondta az. Szóval ki léptem le adtam minden papírt amit kaptam a volt munka helyemen. Február.8. -án elkezdtem dolgozni úgy, hogy nem voltam bejelentve. Rá pár napra mondta a főnököm, hogy nem kaptam meg a volt munka helyemről a záró jövedelem papíromat ami neki kéne a bejelentéshez. Mondtam jó, bemegyek a volt munka helyemre és jelzem feléjük, hogy kéne a papír. Jeleztem feléjük azt mondták meg kaptam. Mondtam a mostani főnökömnek, hogy azt mondták meg kaptam. Mondta, hogy nem. Jó fel hívtam őket. A volt főnököm nem volt velem hajlandó beszélni ÜZENT, hogy minden papírt megkaptam és ő nem hajlandó velem beszélni. Jó gondoltam akkor fel hívom a volt munka helyemnek a területi vezetőjét mi is a helyzet ha nem kapom meg a papírt (mert hivatalos másolatot úgy tudom kötelesek adni! ) akkor máshoz kell fordulnom (hivatalhoz ) mondta, hogy nem meg lesz a papír. Hát1hét után nagy nehezen napi telefonálgatások után meg kaptam a papírt! Meg kaptam a papírt és be vittem a munka helyemre. Ez volt 2014. 03. 07. -én! Mondta a főnököm hétfőn, vagy kedden már akkor be is leszek jelentve! Fel hívtam szombaton, hogy mikor kapom meg a fizetésemet mert albérletet kell fizetnem mondta, hogy hétfőn az az 2014. 03.10. -én! Mondtam jó! Nem keresett hétfőn, nem hívott! Írtam neki egy sms-t, hogy tud-e már valamit mikor kezdhetek dolgozni! Nem kaptam semmi választ. Majd ma fel hívtam, hogy mégis mi a helyzet. És közölte velem, hogy, , jajjj nem kaptam meg az sms-t? " mondtam, hogy nem! Mert, hogy az a helyzet, hogy meg büntették a boltot 200. 000 Ft-ra (mert nem volt nyitva (ezt mondta) (? ) ) és most ő ezt tárgyalja. De vissza hív1óra múlva mi a helyzet! De a fizetésemről1szó nem esett! Ilyenkor mi a teendő? Mit csináljak?

#jelentettek
2014. márc. 11. 17:46
 1/3 szántóvető ***** válasza:
munkaszerződésed csak van!itt nem dolgozhatsz tovább ez egyértelmű,irány a munkaügyi bíróság.van ingyenes jogsegély szolgálat is.
2014. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs szerződésem! Nem írtam alá semmit!
2014. márc. 11. 18:55
 3/3 szántóvető ***** válasza:

ez marha jó.milyen munkakör?tudod egyáltalán bizonyítani hogy ott dolgoztál,van valamilyen bizonyítékod rá?menj el ügyvédhez de nem lesz könnyű menet.

nem a munkaszerződésnek kéne az 1. teendőnek lennie?

2014. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!