Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mehetek még úgy...

Szerintetek mehetek még úgy orvosi egyetemre, hogy általánosban egyszer megbuktam?

Figyelt kérdés
Rossz társaságba keveredtem nem nagyon jártam be suliba és megbuktam. Most már nagyjából sikerült behozni a lemaradást és egyre többet tanulok! Szerintetek így van még esélyem?

2014. márc. 13. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel az általános iskolai eredmény nem számít a felvételibe, így csak az utolsó év és az érettségi eredményeit kell számításba venni.

Esélyt nem mondok, te tudod mennyire vagy szorgalmas és milyen jegyeid vannak.

2014. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát figyelj, Dr.Eric Foreman is rossz társaságban volt és rossz tanuló volt, de most meg híres neurológus. Ő is bizonyítja, hogy az elszántságon múlik minden. :)
2014. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Csak a középiskolai tanulmányaid számítanak. Az orvosihoz kell egy emelt biosz, illetve középszintű fizika vagy kémia érettségi. Úgyhogy, ha belehúzol és felvesznek egy jó gimibe leérettségizel, akkor semmi akadálya
2014. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már 1-2 éve 2 emelt kell úgyhogy utolsó téved :D Egyik mindenképp Biológia a másik lehet kémia vagy fizika, lényeg hogy mind2 emelt legyen.
2014. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!