Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az ofőmnek? SOS

Hogy mondjam el az ofőmnek? SOS

Figyelt kérdés
Szeretnék énekesnõ lenni, az ofõm éneket tanít a suliban. Holnap fogok beszélgetni vele, szóval sürgõs. Arra gondoltam õ tud segíteni, vagy ha nem, talán ismer valakit, aki segíthet javítani a hangomat. Nagyon félénk vagyok, nem akarik 10 percig hallgatni ott elõtte, mint a sülthal...De azt sem akarom, hogy hülyének nézzen, nem akarok többet olyan kínos és ciki szituációba kerülni, mint tegnap itt a GYK-n....

2014. márc. 13. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanárnő! / Tanárúr! Tanítana engem énekre?


Azt kihagyhatod, hogy énekesnő akarsz lenni.

2014. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak bökd ki!:)
2014. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne azt mond, hogy énekesnő akarsz lenne, hanem abban kéred a tanácsod, hogy hogyan fejleszthetnéd a hangodat, mert szeretnél komolyabban énekelni.


mellesleg a bátorság is olyasmi amit fejlesztened kell :) az aki igazán jó színpadon az a saját ritmusát át tudja adni a közönségnek, átragasztja rájuk. ehhez először is merni kell kiállni úgy, hogy akkor most én mondom meg mi lesz. és ezt úgy tenni, hogy tényleg akarják is tudni, hogy most mi lesz.

2014. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2014. márc. 13. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira félénk vagy, hogy nem mersz a tanároddal beszélni erről, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy kiállsz sok ember elé és magabiztosan fellépsz. Persze kell a tehetség, az ének tudás, de a sikerhez kell egy olyan megjelenés, hogy el tudd a produkciód adni, elvarázsold a közönséget.
2014. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!