Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sony Xperia Z1, Z1 compact....

Sony Xperia Z1, Z1 compact. Tapasztalatok, melyik jobb? kérdéseim lent (:!

Figyelt kérdés

Szóval, nemtudok dönteni, milyet vegyek.. és a neten nem is találtam túl sok információt, ézért kérdezem, hogy mennyi a belső memóriájuk? Hány megapixel az előlapi kamerájuk? Bővíthető a memóriája?Androidos alkalmazások is futnak rajta? Ti ajánlanátok ezeket a telefonokat? Mindkettő vízálló? Meg van határozva hogy mennyi ideig maradhatnak víz alatt?


Köszönöm a válaszokat előre, és bocsi a sok kérdésért, nem értek hozzá. :D



2014. márc. 15. 19:55
 1/4 anonim válasza:
gsmarena.com
2014. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én múlt héten vettem meg a Sony Z1 compactot. A legfontosabb különbség a méret.

Z1 5"-es míg Z1 C csak 4,3" (ez még az egykézben elférő telefon).

Mind a kettő androidos Z1 4.2-es a Z1 compact 4.3

Ugyan akkora a belső memóriájuk 16 GB és 64-ig bővíthető mind a kettő.

Ez első és a hátsó kamerájuk csontra megegyezik hátsó 20,7 az első 2 megapixeles.

Mind a kettő vízálló természetesen. A Z telefonok erről ismertek, hogy vízállóak. Olyan fél óráig lehetnek víz alatt, és max. 1 méter.

Sony Z1 fogás erejéig volt csak nálam. De tudás ügyben nem tudok a kettő között nagy különbséget tenni. El kell dönteni, hogy mennyire nagy telefont akar az ember.

Én mint női fogyasztó nekem elég volt a kisebb és fehéret vettem és nagyon szeretem bár én eddig is mindig sonyt használtam.

2014. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb. ugyanannyi az ára, én z1et vennék,mert 2x akkora felbontású a kijelzője(z1: 1080 x1920 z1compact: 720 x1280p), ja és ami fontos hogy a 16GBból csak 11.36Gb használható fel! a galaxy s4 16Gb-ból pedig csak 8.6Gb használható fel.
2014. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem Z1 Compact a jobb, de ezen nem kell összeveszni hisz mindegyik marha jó!

De miért jobb a Z1 Compact?


-Oké, a z1 tényleg FullHD, és igen a compact csak HD, de a ppi (pixel per inch) értéke kb. 342. (a kisebb méretnek hála) Viszonyítás képen egy iPhone-nak 326!!!! Rohadt éles képe van ennek a kütyünek!


-IPS LCD panel van a z1 compactban. Aminek hála, semmilyen bajok nincsenek a betekintési szögekkel, fényerő meg brutális. Sajnos ez nem mondható el a sima z1-ről, hisz itt egy TFT-t találunk, ami förtelmes.

Ennyi!

CSAK ennyi! Ezért mondom ha nagyobb telefont szeretnél, Z1, ha egy kézbe illőt (kompaktot) akkor pedig a z1 compact-ot.

Hazai szolgáltatóknál ha jól tudom ugyanannyiba kerül. :)

2014. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!