Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan lányok vannak, akik...

Olyan lányok vannak, akik szépek, normálisak, és még nem volt barátjuk?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy sok olyan fiú van, aki 17-19 évesen is még az első csókon sem jutott túl, és normális, jóképű, mégsem került komolyabb kapcsolatba az ellenkező nemmel. Hallottam már pár ilyen fiúról, és magamat is ezen sorstársak közé sorolom.

Az a kérdésem tehát, hogy lányoknál ez mennyire gyakori? Olyanra gondolok, akik 16 éves legalább, szép, normális, mégsem volt még barátja, és semmi komolyabb kapcsolata fiúkkal. Ilyenekről még nem nagyon hallottam, mert mindig lerohamozzák, vagy kezdeményeznek nála sokan. Tehát?


2014. márc. 15. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
hidd el, h sok ilyen lány is van. attól még, h sokan lerohamozzák, nem biztos, h tetszenek is nekik az illetők. Én ismerek ilyen lányokat, szval ne aggódj, létezik ilyen is:)
2014. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
itt vagyok :)
2014. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem csak olyanok rohamozzák le, akik csúnyák, főleg nem olyanok, mert kell egy magabiztosság is egy szép lány leszólításához, és persze rengeteg önbizalom. Szóval kétlem, hogy a lány, aki szép, és elkezdte a középiskolát pár hónapon belül nem lesz barátja. Már nem egy ilyennel találkoztam, hogy mindig magában volt, majd hirtelen egy nap egy csávóval ült a buszon, vagy kézen fogva mentek.

Fiúknál más a helyzet, mert ott valami közrejátszik, ha jóképű, mégsem volt még 16 évesen, vagy öregebben barátnője, vagy hasonló.

Persze vannak olyanok is, akik hiába szépek, de undorítóan bunkók, beképzeltek, vagy annyira buták, akkor nem kellesz senkinek, max mutogatni, de mondjuk ez már párkapcsolat..

Utolsó, te hány éves vagy, és miért is tartozol ebbe a körbe? Milyen szépnek gondolod magad 1-10-ig?

2014. márc. 17. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
a lányoknál is vannak kivételek, mondjuk nem akarnak még komoly kapcsolatot, egyszerűen csak nem vágynak az ilyen dolgokra, vagy nem találták meg a megfelelő embert.
2014. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vágynak az ilyen dolgokra. Magamból kiindulva, ha még sohasem próbáltam ki egy dolgot, ami jónak és élvezetesnek, és nem károsnak van elkönyvelve, és tekintve, és a körülöttem lévő világ abból áll ki nagyrészt, akkor nem fogok "nem vágyni" rá. Ez rossz megközelítés volt..
2014. márc. 17. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
van, aki egyszerűen nem kíváncsi rá. attól még, h te az vagy, meg még mások is... vannak kivételek. és lehet, h egy kapcsolata volt már, és neki az pont elég volt.
2014. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt olyanokról van szó, akiknek nem volt.
2014. márc. 25. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
na jó, most komolyan, milyen válaszokat vártál erre a roppant értelmes kérdésre?
2014. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy itt engem kéne kérdezgetni. Én kérdeztem, és vártam bármilyen olyan választ, ami ezt logikusan vagy értelmesen megmagyarázza, de nem nagyon érzem megfejtettnek a kérdést..
2014. márc. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!