Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen prűdek a magyar...

Miért ilyen prűdek a magyar masszőr nők? Ha alsó nélkül fekszik le egy férfi, azt nem engedik! Ha egy nő tök meztelen az nem gond! Külföldön nem csinálnak belőle gondot! Ennyire maradiak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Menj külföldre!
2014. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi de ez egy nagyon,NAGYON buta kérdés.

Ezt nem maradiságnak hívják hanem óvatosságnak,mégpedig azért mert a férfiak agya általában nem képes felfogni azt az információt hogy NEM egy erotikus masszázsra feküdt be,és a masszőr hölgy NEM SZERETNÉ AZ ÁGASKODÓ KÍGYÓJÁT IS STRESSZMENTESÍTENI.

És igen,ESZMÉLETLENÜL GYAKORI az ilyen eset,szinte mindennapos hogy a kedves úriember segítőkészen megemeli a csípőjét,esetleg teljesen hátrafordul és lövésre készen invitálja a megrökönyödött masszőrnőt.

És ezzel kontrasztban,hány nő ad kétértelmú jelzéseket a masszőrhölgy felé?

Nulla.

Szóval nem,nem prűdek a magyar masszőrnők,csak óvatosak,ÉS TELJESEN JOGOSAN.

Nem tudom hogy külföldön hogy mennek a dolgok,nyiván a kérdező sem,csak nyomatékosítani akarta hogy óóóh mennyire MÁSAK A KÜLFÖLDI NŐK és mennyivel JOBBAN KEZELIK A SZEGÉNY ÁRTATLAN FÉRFIÚKAT mint ő maga,de még ha tényleg annyival lazábbak is,annak nyílván van oka,névlegesen a készenlétben álló őrség ha esetleg valakinek kacérkdni támad kedve a masszőrhölgyekkel,VAAAGY esetleg külföldön a legtöbb férfi MEG TUDJA KÜLÖNBÖZTETNI A MASSZŐRNŐT A PROSTITUÁLTTÓL,és az is benne van a pakliban hogy férfit férfi,nőt női masszőr kezeli,vagyis úgy általánosan,külföldön nem akkora bunkó varacskosdisznók az emberek mint itthon.

2014. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A kérdező tudja! Nem egyszer voltam kint munkám miatt és nem egyszer voltam masszázsra.Ott nem zavartatják magukat kedves 2-ik ! És amit itt összehordott az csak a női bonyolult logika,de sajnos semmilyen logika nincsen benne !Ugyan is ha elmegy egy férfi egy svéd vagy frissítő masszázsra ,nem azért megyen hogy erotikus szolgáltatást vegyen igénybe!A masszázs arról szól,hogy ha elmegy az ember akkor ott minden gátlást levetve ,ellazulva ,kikapcsolva gondolatait igénybe vegye a test masszírozását és azt a jól eső érzést, amivel ez az egész jár !És gratulálok önnek hogy rögtön arra gondol hogy egy férfi nem csak ezért megy masszázsra! Hát hiába a nők már csak ilyenek ! Barátom ( 38/F ) szintén masszőr Németországban és érdekes módon nem bánkódik ha egy nő vagy férfi meztelenül fekszik le (sőt még a szaunázás is így megy külföldön,nálunk pedig fürdőruciban ami egészségtelen! ).Ő is megmondta hogy a magyar masszőzök ilyenek !
2014. márc. 16. 15:07
 4/21 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. És elhiszem, hogy egy új vendégnél jogos az aggodalom, de akinél már n-szer voltam, az bízhatna jobban bennem, ha én is rábízom magam. Előtte se akartam kiverést soha.

Ez bizony az esetek többségében tényleg prüdéria.

Lehet egyébként szóban tisztázni előtte.

És még ha hagyja, hogy levegyem az alsómat, akkor is kihagyja a gluteusokat a teljes testmasszázsból, pedig ugye nem így tanították neki az okleveléért, és azt is megtanulta, hogy a gluteus maximus milyen nagy és fontos izom.

A lumbogluteális masszázstól egyébként mára masszőrtanfolyamon is sipítoztak a kolleginák, pedig ott senkiben fel sem merülhetett, hogy majd ki akarjuk veretni, szóval tényleg nem ez a valódi ok.

2014. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szóval nem a kérdés volt a buta, és nem a vendég a disznó, kedves #2.
2014. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

"Ha alsó nélkül fekszik le egy férfi, azt nem engedik! Ha egy nő tök meztelen az nem gond!"


Ez egy baromság! Normális szakmájára igényes masszőr mindenkit takar, és senki sem fekszik előtte az asztalon meztelenül.


Amúgy ez nem maradiság, csak a 3 lépés megtartása. Ha meztelenül akarsz feküdni, akkor menj egy prostihoz, és ne egy masszőrhöz. A 2 nem egy és ugyanaz!

2014. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Meséld el, kedves utolsó, hogy végzel el egy szakszerű lumbogluteális masszázst!
2014. ápr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves 6/7 .Nem hiába tettem ide ezt a kérdést ! A lényeg hogy fejlettebb országokban ez nem gond ! Mondok egy másik példát is ! Akartam menni intim gyantára . Mindenhol ugyan az volt a válasz : nőknek igen,férfiaknak nem ! Mi ez ha nem diszkrimináció !Miért nem lehet férfiakon is intim gyantát végezni ha kifizeti ?Nem látott még farkat a tisztelt kozmetikus vagy masszőz ? Miért ilyenek a nők Magyarországon ? Érdekes egy férfinek nem gond ha egy női kuncsaft meztelenül(letakarva) fekszik az ágyon.Csak a nők pánikolnak rajta !De bezzeg egy vadidegen nődokinak szétdobják a lábukat gond nélkül !!!!
2014. ápr. 5. 18:33
 9/21 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 6/7 hanem 21:40 !!!
2014. ápr. 5. 18:34
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Na szóval, mivel #6 nem talált vissza, válaszolok helyette én: nem tudja szakszerűen elvégezni a lumbogluteális masszázst, valószínűleg nem is akarja (igen sokan nem akarják).


Azért örülök a #6 hozzászólásnak, mert hajszálpontosan azt példázza, amiről a kérdés szólt, a prűd masszőrt. A jelenség bizony létezik.



"Normális szakmájára igényes masszőr mindenkit takar"

Tehát, kedves #6, bontsuk két részre a mondatot: a) te mindenkit takarsz, b) normálisnak azt tartod, aki úgy csinál, mint te. Ezt hívják kirekesztő gondolkodásnak. Nem vagy képes azt mondani, hogy "én így szeretem", hanem úgy akarod beállítani, mintha csak ez lenne normális és kötelező. A takarás elsődleges célja, hogy a vendég ne fázzon. A másik a szeméremérzet biztosítása -- annál, aki igényli. Aki nem igényli, ott nem kell. A szakmai igényességhez pedig bizony hozzá tartozik, hogy rendesen megkezeljük a gluteus maximust, és nem fanyalgunk tőle. Mint ahogy egy nőnek is képesnek kell lennünk szakszerű mellkasi masszázst adni, és ahhoz sem kell melltartó meg pokróc.


"Amúgy ez nem maradiság, csak a 3 lépés megtartása."

De bizony, ez az. A három lépést sokféleképpen meg lehet tartani, nem csak alsónadrággal. Sőt, háborodj fel: nem is kötelező három lépést tartani. Ez csak egy stílus. Neked ez jött be, másnak más. Nekem volt olyan masszőzöm, aki egyáltalán nem akart három lépés távolságot tartani, nem jött zavarba a meztelenségtől sem, és mind a ketten pontosan tudtuk, hogy masszírozás lesz és nem más. A dolog tökéletesen működött, lehet így is.


"Ha meztelenül akarsz feküdni, akkor menj egy prostihoz, és ne egy masszőrhöz. A 2 nem egy és ugyanaz!"

Na ezt meg összemosó gondolkodásnak hívják, amikor szándékosan úgy csinálsz, mintha a meztelenség a prostitúcióval volna egyenértékű. Tudnak a prostituáltak masszírozni? Jellemzően nem. Tehát aki masszást akar, de meztelenül, teljes testre, szakszerűen, az érezze magát egy erkölcsi nullának? Az bele sem fér a képzelőerődbe, hogy valaki odafekszik gatya nélkül a masszázságyra, és nem kiveretni akarja, hanem rendes masszázst akar?


Szóval igen, te vagy a kérdésben említett prűd masszőr etalonja.

2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!